Fuar Peyzaj Bitki Temini

Fuar Peyzajı ve Standlar İçin Bitki ve Çiçek Temini

Fuar Peyzajı alanında Nk Peyzaj olarak özel çalışmalar yapan lider peyzaj firmaları arasındayız. Fuar Stand Peyzaj düzenleme, bitki ve çiçek teminini sağlayarak her firmaya özel çalışma yapmaktayız.

Nk Peyzaj firması olarak İstanbul’da ki Fuar merkezlerinde bu eksikliği gördük ve öncü olarak aksiyon aldık. Özellikle Yurt dışı ve İl dışından gelen firmaların peyzaj ürünlerinin tedariği konusunda çözüm bulma yönünde kısıtlı zaman içerisinde problemler yaşamaktaydı. Şimdi ise firmamızın bu konuda çözüm odaklı hizmetleri sayesinde uygun fiyatlara ürün tedariği, nakliye ve uygulama ihtiyaçları karşılanmış oldu.

Büyükçekmece Tüyap, Bakırköy Cnr Expo, Bakırköy İstanbul Fuar Merkezi ( İfm ), Şişli İstanbul Kongre Merkezi, Beyoğlu Haliç Kongre Merkezi, Harbiye Lütfi Kırdar, Bakırköy Wow Convention Center. İstanbul’da ki bu fuar merkezlerinin tamamı için peyzaj düzenlemesi, Bitki ve Çiçek Temini gibi ihtiyaçlarınız için firmamızı araya bilirsiniz.

Fuar Peyzajı İçinTemin Ettiğimiz Peyzaj Ürünleri Listesi

  • Beyaz Dolomit Taş ; Fındık, Ceviz, Limon büyüklüklerinde veya cm ölçüleri olarak 1.0- 1.5 cm, 1.0 – 2.0 cm, 1.5 – 2.5 cm, 2.0 – 4.0 cm, 3.0 – 5.0 cm, 5.0 – 8.0 cm ölçülerinde taş satışlarımız mevcuttur. Her torba 20 kg’dan oluşmaktadır. Aynı zamanda siyah, kahverengi gibi renk seçeneklerimizde mevcuttur.
  • Hazır Rulo Çim ( Canlı Çim ) ; Birinci sınıf hazır rulo çim temini yapıyor aynı zamanda zemin uygulamasıda tarafımızca yapılmaktadır. 1 Metrekare siparişiniz olsa bile mutlaka temini hava şartlarınada bağlı olarak sağlanmaktadır.
  • Bahçe Toprağı ( Elenmiş Gübreli ) ; Fuar Standlarında ki peyzaj alanları için gerekli olacak elenmiş gübreli veya mil toprak temini çuvallanmış olarak tarafımızca temin edilmektedir.
  • Suni Çim ( Yapay Çim ) Temini ; Gerçek çim yerine suni çim talebi olması durumunda bunların temini de tarafımızca yapılmaktadır. Özellikle su ve toprak ihtiyacı olmaması nedeni ile tercih edilmekte.
  • Kırmızı Ponza Temini ; Ponzalar görsel olarak saksı dipleri için harika görünüm sağlamaktadır. Nk Peyzaj olarak Fuar Peyzajı uygulamalarında kullandığımız bir üründür.
  • Bitki Çiçek Temini ve Saksı Dikimi ; Fuar için iç mekan veya dış mekan bitkilerinin tamamını temin ediyoruz ve dikimlerini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda özel saksı tedariğide yapıyoruz.

Fuar Peyzajı Ürün Temini ve Uygulama Adımları

Nk Peyzaj olarak İstanbul’da ki Tüm Faur ve Kongre merkezleri için hizmet vermekteyiz. Hizmet adımlarımız şu şekildedir;


Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir