Esenyurt Peyzaj Çim Uygulaması

Esenyurt Peyzaj Modern Bahçe Tasarım ve Düzenleme Hizmetleri

Esenyurt Peyzaj hizmetlerimiz ile Bahçeleriniz için tasarım, düzenleme ve uygulama hizmetleri noktasında Nk Peyzaj Firması olarak sorunsuz ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Nk Peyzaj olarak işimizi seviyoruz, yüzlerce farklı bahçe tasarım fikrini en ideal şekilde sizlerin bahçesi içinde öneriyoruz, tasarlıyoruz ve uygulamasını yapıyoruz.

Esenyurt Peyzaj Firmaları arasında en doğru tercih olmak için global dünyada ki tüm peyzaj tasarım uygulamalarını tarıyoruz. Çevre ve Mevsim şartlarımızıda göz önüne alarak doğru seçenekleri listeleyerek uygulama alanlarında en doğru şekli ile hayata geçirmekteyiz.

Esenyurt Bahçe Peyzaj Uygulamaları

UygulamaAçıklaması
2d ve 3d ProjelendirmeNk Peyzaj olarak hayal ettiğiniz bahçe modelleri için 2 boyutlu ve 3 boyutlu projeler hazırlıyoruz. Alanında uzman peyzaj mimarlarımız tarafından hazırlanmaktadır.
Bitki Seçimi, Düzenlenmesi ve DikimiBahçeniz için çevre şartlarına ve toprak durumuna en uygun olabilecek bitkilerin seçimi yapılır. Daha sonrasında projeye uygun olacak şekilde düzenlemesi belirlenerek dikimleri yapılır.
Toprak Tedariği, Serilmesi ve TesviyesiElenmiş gübreli toprak, mil toprak, nebati toprak gibi her tür toprak tedariğini Nk Peyzaj olarak temin ediyoruz. Tüm nakliye, serim ve tesviye işlemleride ayrıca ekiplerimiz tarafından organize edilmekte.
Periyodik Bahçe Bakımı Bahçıvanlık HizmetiPeriyodik olarak Bahçe düzenleme ve Bahçe bakım hizmeti vermekteyiz. Esenyurt ilçemiz ve tüm semtlerinde düzenli olarak haftalık veya aylık çim biçme, gübreleme, ağaç budama, bahçe ilçalama, elektrik ve sulama bakım onarım gibi tüm ihtiyaçlar için sözleşmeli çalışıyoruz.
Sulama Sistemleri Kurulumu ( Otomatik Damlama )Bahçe çim sulama ve Meyve Ağaçlarının sulama işlemi için otomatik ve damlama sulama sistemlerini tam otomatik olacak şekilde kurulumlarını yapmaktayız. Aynı zamanda var olan sulama sistemlerinin bakım, onarım ve parça değişimleride Nk Peyzaj firmamız tarafından yapılmaktadır. Esenyurt Peyzaj hizmetleri dahilinde 7/24 Acil servis hizmetimiz ücretsiz olarak mevcuttur.
Taş İşçiliği ( Yürüyüş Yolu, Otopark Zemini, Yol Döşeme )Taş işçiliği alanında uzman ekiplerimiz ile ürün tedariği ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Yürüyüş yolu, otopark altı gibi tüm taş işlerini sorunsuz olarak yerine getiriyoruz. Aynı zamanda özel talepleriniz olan Alev Çukuru, Konteyner Zemini, Adım Taşı, Dolomit Taş Uygulamaları gibi bir çok alternatif çözüm için Nk Peyzaj firmamız hizmetinizdedir.
Bahçe Ahşap Marangoz ÇözümleriEsenyurt‘da Bahçeniz için Çardak, Veranda, Ahşap Çit, Ahşap Kapı ve Demir Kapı Ahşap giydirme, Ahşap Salıncak, Masa ve daha bir çok ahşap işçiliğini uzman marangozlerımız yerinde veya atelyede üretmektedir.
Hazır Rulo Çim, Çim Tohumu Ekimi, Suni Çim ÇözümleriNk Peyzaj olarak Bahçeleriniz ve Sert Zeminleriniz için bir çok alternatif çim çözümleri üretmekteyiz. Öncelikli olarak hazır rulo çim dediğimiz canlı çim uygulamalarıdır. Maliyet açısından çok daha uygun bir çözüm arıyorsanız çim tohumu veya Fare Kulağı, Yonca gibi tohum ekimi ile toprak alanlarınızı yeşil ile buluştura biliriz. Canlı çim olması mümkün olmayan alanlar için suni çim çözümlerimiz vardır. 20 mm’den 50 mm’ e kadar kalınlıkları mevcut hazır plastik yapısına sahip çimlerle alanlarınızı yeşil ile buluşturuyoruz.
Bahçe Aydınlatma ÇözümleriBahçeleriniz için tüm aydınlatma problemlerini çözüyoruz. Ayrıca sıfırdan bahçe aydınlatma projeleri hazırlayarak uygulamasını yapıyoruz. Gerekli olan tüm malzeme tedariği firmamız tarafından yapılmaktadır.
Bahçe Çevresi Panel Çit, Çim Çit, Jiletli Tel UygulamasıBahçe, Tarla ve Arsalarınız için güvenlik ve sınır ayırımı için kullanılan panel çit, çim çit, ve jiletli tel ihtiyaçları noktasında Nk Peyzaj olarak ürün tedariği, toprak ve beton zemin için uygulama hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda Arsa ve tarlanız için baklava desenli tel çit uygulaması da yapmaktayız.
Bahçe Drenaj UygulamasıDrenaj uygulamaları ile bahçeniz üzerinde biriken yağmur sularının transferi sağlanmaktadır. Yer altı Drenaj boru düzenekleri kullanılarak sağlanan bu sistemin kurulumu firmamız tarafından profesyonel olarak en doğru yöntemle uygulanmaktadır.
Bahçe İşlerinde Demirci Kaynakçı ÇözümleriBahçe Peyzaj düzenleme çalışmalarında Bahçe Kapısı, Bahçe Duvar Korkuluğu, Güvenlik Çözümleri, Gölgelik gibi alternatif bir çok demir işçiliği noktasında Nk Peyzaj olarak ustalarımız ile hizmetinizdeyiz.
Peyzaj Danışmanlık HizmetleriNk Peyzaj olarak sizlerin peyzaj projeleriniz için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Projelendirme, Malzeme Alımı, Personel Tedariği, Uygulama Takibi, Uygulama Sonrası Rutin bakım gibi tüm süreçleri düzenlemekteyiz. Uzman ekip ve Tecrübeli yönetim ile bu süreçte en doğru tekniklerle projelerinizin hayata geçirilmesini sağlıyoruz.
Nk Peyzaj Esenyurt’da Peyzaj Uygulamaları Hizmet Tablosu

Nk Peyzaj olarak Esenyurt’da Kıraç, Saadetdere, Ardıçlı, Haramidere, Akçaburgaz, Akevler, Esenkent, Gökevler, Koza, Yeşilkent semtlerinde hizmet vermekteyiz. Web sitemizde ki Telefon, Whatsapp, Email üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Nk Peyzaj Esenyurt’da Uygulama Görsel Referanslarımız

Similar Posts

One Comment

  1. Nk Peyzaj ile tanışma serüvenimiz Google üzerinden Esenyurt Bahçe Düzenleme kelimesini yazarak başladı. Firma sahibi Nevzat bey ile yaptığımız görüşme ve sonrasında yapılan keşif ile birlikte bahçe düzenleme konusunda kendileri ile anlaştık. Otomatik Sulama Kurulumu, Hazır Çim Yapımı, Leylandi Çam Ağacı Dikme, Panel Çit ve Çim Çit yapımı son olarak aracım için kilit taş ile sert zemin için anlaşma sağlandı. Yaklaşık 6 gün içerisinde tüm yapılması gereken işler yapılarak teslim edildi. Kendilerini Bahçe Peyzaj uygulamaları konusunda tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir