Beylikdüzü Peyzaj

Beylikdüzü Peyzaj Tasarımı Modelleri Uygulaması 2023 Yenilikleri

Beylikdüzü Peyzaj firması olarak faaliyetlerini sürdüren Nk Peyzaj firmamız bahçeleriniz için peyzaj tasarımı, modellemesi ve uygulaması çalışmalarının tamamında etkin rol almaktadır. Bünyemizde bulunan Peyzaj mimarları ile projeleriniz emin ellerde hayat bulacaktır.

2d ve 3d modelleme yöntemleri ile bahçe ve çevre düzenlemenizin son halini ilk başta görmenizi sağlıyoruz. Beylikdüzü Peyzaj firması olarak Yakuplu Peyzaj, Kavaklı Peyzaj, Gürpınar Peyzaj, Beykent Peyzaj ihtiyaçlarınıza 7/24 iletişim kanallarımızı açık tutarak çözüm üretmek için çalışmaktayız.

Nk Peyzaj firması olarak ilk önce müşteri memnuniyeti diyoruz ve bu konuda her zaman mükemmeliyetçi bir bakış açısı ile hareket ediyoruz.

Peyzaj ve Bahçe Düzenleme Uygulamaları konusunda onlarca farklı hizmet kolunu tek firma çatısı altında topladık. Nk Peyzaj Hizmetlerimiz sayfasını inceleyerek firma olarak hangi konularda hizmet verdiğimizi görebilirsiniz.

Peyzaj Ne Demek? Bahçe Peyzaj Düzenlemesi Nasıl Yapılır?

Peyzaj Ne demek sorusunun bir çok farklı tanımlaması yapılabilinir. Kısaca çevre ve bahçe düzenlemelerinin genel adı olarak isimlendirmemiz doğru olacaktır. Peyzaj Uygulamaları bütünsel bir çalışmadır ve onlarca farklı hizmet kolunu bir arada barındırmaktadır.

Nk Peyzaj olarak İstanbul genelinde bu konuda tüm yapı ve düzenleme işlerini tek çatı altında topladık. Amacımız aradığınız tüm bahçe düzenleme ve yapı işlerinde bir firma ile kordineli şekilde çözüme kavuşturmanızdır.

Nk Peyzaj ile Bahçe Düzenleme Yapı İşleri

Bahçe düzenleme ve yapı işleri altında hizmet verdiğimiz tüm seçeneklere aşağıda yer vermekteyiz. Beylikdüzü ilçemiz merkez hizmet alanımız olmasına rağmen İstanbul geneli hizmet alanımız sınırları içerisindedir.

Drenaj Yapımı Uygulaması; Drenaj uygulaması bahçe düzenlemesinde ilk düşünülmesi gereken işlemler arasındadır. Çünkü sağlıklı bir alt yapının olmaması durumunda üst yapıda ki çalışmalar sekteye uğrayacaktır. Drenaj uygulamasında dikkat ettiğimiz ve mutlaka uygulamaya dahil ettiğimiz malzemeler şu şekildedir;

 • 2 Numara Mıcır kullanımı
 • Delikli drenaj borularının Geotekstil keçe ile sarılması
 • Uygun derinlikte kanalların açılması
 • En doğru çapta boru kullanımı
 • Ana hat üzerinde baca kullanımı

Sağlıklı bir drenaj yapımı için yeterli tecrübeye sahibiz.

Bahçe Otomatik Sulama Sisteminin Kurulması; Bahçelerinize yapılacak çim uygulaması, meyve ağacı ve bitkilerin sulanması için sulama sistemlerinin kurulması önemlidir. Özellikle manuel sulama yapmak için zamanınız yoksa bu işlemi sizin adınıza otomatik olarak kuracağımız sistem yerine getirecektir.

İstanbul genelinde bir çok referansımız mevcuttur. Özellikle Beylikdüzü, Silivri, Çatalca ilçelerimizde bir çok kez sulama sistemi tarafımızca kurulmuştur. Sulama sisteminde kullandığımız markalar Hunter ve Rain Bird

Otomatik Sulama Sisteminin kurulum adımları şu şekildedir;

 1. Sahanın incelenmesi ve gerekli olan malzeme sayısının belirlenmesi.
 2. Su kaynağı incelenerek yeterli basıncın olup olmaması incelenir. Hidrofor ihtiyacı belirlenir.
 3. Tesisatın döşeneceği alan için proje hazırlanır.
 4. Gerekli olan malzelerin tamamı tedarik edilir.
 5. Kanal açma işlemleri yapılır.
 6. Sprinkler bağlantıları yapılır.
 7. Tüm borular ve sprinklerin bağlantıları yapılarak kanallar kapatılır.
 8. Solenoid Vana ve Kontrol Üniteleri bağlantıları yapılır.
 9. Sistem çalıştrılarak denemeler yapılır.
 10. Sprinklerin ayarları yapılarak işlem tamamlanır ve teslim edilir.

Sert Zemin ( Yürüyüş Yolu ) Yapımı; Sert Zemin olarak belirttiğimiz, yürüyüş yolu, araba garaj zemini, bahçe duvarı gibi bir çok alanı kapsamaktadır. Nk Peyzaj olarak İstanbul’da Beylikdüzü, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece ve daha bir çok ilçede hizmet vermekteyiz. Sert zeminlerde genel olarak kullandığımız malzemeler, çimento, kilit taşı, limon bordür, şev taşı, d taşı gibi malzemeleri içermektedir.

Sert zemin çalışmalarında malzemelerin kalitesi ile birlikte ustalıkta çok önemlidir. Nk Peyzaj olarak Taş ustalarımız yeterli tecrübeye sahiptir. Birinci sınıf ustalık ve malzeme kullanımımız ile hizmetinizdeyiz.

Bitki Fidan Meyve Ağacı Temini ve Dikimi; Beylikdüzünde ve diğer bir kaç ilçede yer alan fidanlıklarımız ile aradığınız her türlü, bitki, limon selvi, leylandi, 2-3-4-5-6 yaş meyve ağaçların teminini ve dikimini yapıyoruz. Bitki temini, dikim ve bakımları konusunda hizmet verdiğimiz işlemler şu şekildedir;

Bitki TeminiAğaç Dibi AçmaAğaç Kesme
Bitki İlçalamaAğaç Gövdesi KireçlemeBostanlık Yapımı
Meyve Ağacı AşılamaAğaç BudamaFide Temini
Nk Peyzaj Bitki Hizmetleri

Meyva Ağaçları Çeşitlerimiz şu şekildedir; Badem fergnıes, Kayısı ( Matador, Şekerpare, Iğdır, Vitella, Perfeckt ), Trabzon Hurması Hacia, Elma ( Golden, Amasya, Granny Smith Elma, Starking, Starking Deliceous, Pink Lady), Armut ( Akça, Ankara, Haziran Gülü, Margerita), Alıç, İğde, Ihlamur, Erik ( Papaz, Diamond, Mürdüm, Anjelika ), Nektarin Kırmızı, Ege Ayvası, Ahududu, Kiraz ( Ziraat 09, Napolyon ), İncir ( Sarlıp, Bursa Karası ), Ceviz, Kivi

Hazır Rulo Serme Çim Uygulaması; Hazır rulo için temini konusunda geniş firma tedariği ağı ile hizmetinizdeyiz. Beylikdüzü Hazır çim uygulamaları konusunda birinci sınıf hizmet seçeneği ile bir telefon kadar yakınız sizlere. Hazır Serme çim temini konusunda edirne ipsala, çatalca değirmenköy, arnavutköy bolluca, Kocaeli gibi bölgelerden temin hizmeti vermekteyiz. Türkçim, Gürçim, Gül Çim, Zümrüt Çim, istanbul çim gibi firmalardan satış yapmaktayız.

Hazır Rulo çim uygulamasında ise işinin ehli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Zeminin hazırlanması, tesviyesinin yapılması, çimin serimi, silindir çekilmesi, ilk sulamasının yapılması, gübreleme işlemi şeklinde adım adım çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Çim serimi öncesi gerekli olan elenmiş toprak temini hizmetide tarafımızdan sağlanmaktadır. Nk Peyzaj olarak her zaman memnuniyet ve hizmet garantisi ile çalışmaktayız.

YouTube video
Beylikdüzü Peyzaj Vidoe Tanıtımı

Nk Peyzaj Beylikdüzü Bahçe Düzenleme Uygulamaları

 • Ağaç Budama, Ağaç Kesme ve Ağaç Dikimi hizmetleri
 • Bahçe Alt yapı çalışmaları ( Foseptik Çukuru Açma, Kanalizasyon Hatları yapımı, Harfiyat alımı )
 • Marangoz hizmetleri ( Hamak yapımı, Kamilya Yapımı, Merdiven Yapımı, Çit Yapımı )
 • Bahçe Ağaç ve Bitki ilaçlama, Gübreleme
 • Dolomit Taş, Torf, Ponza Temini ve uygulaması
 • Sert Zemin, Yürüyüş Yolu, Garaj zemini yapımı
 • Otomatik Damlama Sulama Sistemi Kurulumu
 • Serme Hazır Rulo çim uygulamaları
 • İzolasyon ve Drenaj Uygulamaları
 • Demir Doğrama, Çatı tamir bakım hizmetleri
 • Periyodik Bahçe Bakımı ( Haftalık, Aylık Bakım hizmetleri )
 • Bahçe Aydınlatma sisteminin kurulumu ve bakımı
 • Panel Çit, Tel çit yapımı var olanlar için onarım hizmetleri
 • Bahçe Çapalama ve Çim Havalandırma hizmeti
 • Elenmiş Toprak, Gübreli Bahçe Toprağı temini

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Nk Peyzaj Beylikdüzünde Nerede?

Nk Peyzaj firmamız ofis ve fidanlık olarak iki bölgede yer almaktadır. Fidanlığmız Gürpınar mahallesinde, Ofis olarak Bizimkent Cumhutiyet Mahallesi metrobüs durağına yakındır.

Bahçe Bakımı ve Peyzaj Çalışmaları Fiyatları Nedir?

Bahçe bakımı ve peyzaj çalışmalarında hizmetler çok değişkendir. Bu nedenle en doğru fiyat teklifi için ücretsiz keşif ve sizlerin taleplerine göre projelendirme yapılması gerekmektedir.

3d Projelendirme Yapılıyor mu?

Peyzaj çalışmasının büyüklüğüne göre gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda 2d ve 3d tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir