Beylikdüzü Süs Havuzu Kurulumu

Bahçenizi renklendirmek ve daha da neşeli bir yer haline getirmek için tercih edebileceğiniz kaliteli hizmetlerimizden biri de Beylikdüzü Süs Havuzu Kurulumu ve Bakımı olmaktadır. Bu tür havuzların içinde yüzme faaliyeti bulunmaz. Bunun içinde havuzlar ve çevresinde yapılacak tasarımlar görsel açıdan estetik oluşturacak şekilde düzenlenir. Süs havuzlarının kullanım alanları arasında iç ve dış mekanlarda pek çok yer gösterilebilir. NK Peyzaj olarak suyun rahatlatıcı sesini istediğiniz her alana taşımanızı sağlıyoruz.

Beylikdüzü Süs Havuzu Kurulumu

Süs Havuzu Kurulumları Nasıl Yapıyoruz?

            Mekanlarınızı tercih ettiğiniz havuz tasarımına göre projelendirmekteyiz. Sonrasında projelenen tasarımlar imalata gider ve en son olarak ta montaj çalışmalarını yapmaktayız. Kurulumlar da doğal taşların yanında alçı ve polyester gibi yapay kullanımlara da yer veriyoruz. Bazı tasarımlarda şelale şeklindeki tasarımların devamı olarak ta süs havuzlarını kullanabiliyoruz. İstenilen ölçüde yapılan bu havuzların farklı türleri olabiliyor. Bunlar arasında;

  • Gizli taşıma sistemli süs havuzları,
  • Doğal taşlı süs havuzları,
  • Su döngüsü sağlanarak hazırladığımız yukarıdan dökülerek şelale tasarımlarında olan süs havuzları olarak sıralanabilir.

Genel olarak bakıldığında Beylikdüzü Süs Havuzu Kurulumu ve Bakımı hizmetlerimiz içerisinde havuzlar için taban koruması yapmaktayız. Ayrıca suyun olası bir tahribat yapmasını önlemek içinde uygulamalar takip edilmektedir. Park ve bahçelerde de bu tarz süs havuzları kurulabiliyor. Ancak konutlarda kullanılan boyutlardan biraz daha büyük olabilmektedir. NK Peyzaj olarak istenilen her ebatta imalatlar yapabilmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz doğru projelendirme teknikleri kullanmakta ve talepleri karşılayan estetik özellikleri öne çıkan süs havuzları inşa etmekteyiz.

Süs Havuzu Bakımı İçin Neler Gereklidir?

            Bahçelerinizde doyumsuz manzaralar oluşturan süs havuzlarının bakımı ve temizliği de çok önemlidir. Titiz çalışmalarla düzenli periyotlar halinde imalatını, montajını yaptığımız süs havuzlarının bakımını da yapmaktayız. Bu alanda Beylikdüzü Süs Havuzu Kurulumu ve Bakımı için havuzun yosun tutmamasına özen göstermekteyiz. Süs havuzlarını temizlerken;

  • Günlük, haftalık hatta yıllık olarak belirli periyotlarda temizlenmesine özen göstermekteyiz.
  • Ozon ve klor şeklinde çeşitli kimyasallar kullanılarak temizleme çalışmaları yapmaktayız. Ayrıca suyu içinde farklı zaman aralıklarında filtre çalışmaları ile suyun berrak olmasını sağlamaktayız.
  • Bu bakımların yanı sıra havuzun belirli aralıklarla suyunun boşaltılarak yeniden doldurulmasını da önermekteyiz.

Beylikdüzü Süs Havuzu Kurulum çalışmalarımızı aynı zamanda ilçemizde yer alan Beykent, Yakuplu, Gürpınar ve Kavaklı semtlerinde de talep gelmesi durumunda projelendirmekteyiz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir