Avcılar Bahçe Düzenleme

Gittikçe küreselleşen dünyada yaşam alanlarımız da daralmakta ve beton yığınları arasında yaşamaya maruz kalmaktayız. Bu nedenle yeşilin değerini iyi bilmeli ve onu korumalıyız. Müstakil evlerin dışında da kimi sitelerde, apartmanlarda ya da kamusal alanlarda bulunan yeşil alanlar için bahçe ve peyzaj çalışmaları çok önemli bir yer tutmaktadır. Biz de Avcılar bahçe düzenleme işlemleriniz için size profesyonel destek olmaya çabalamaktayız.

Avcılar Peyzaj Düzenleme

Firmamız, yeşil alanlarınız için size uygun hizmetleri bir arada toplayarak uygun fiyat politikası ile sunmaktadır. Bu doğrultuda sunmuş olduğumuz hizmetleri şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Avcılar Peyzaj ve Bahçe Düzenleme
 • Avcılar Rulo Hazır Çim Uygulaması
 • Avcılar Bahçe Sulama Sistemleri
 • Avcılar Bitki Temini ve Satışı
 • Avcılar Bahçe Çit Yapımı ve Bakımı
 • Avcılar Bahçe Aydınlatma Sistemleri
 • Avcılar Periyodik Bahçe Bakım
 • Avcılar Bahçe Çim Biçimi ve Bakımı
 • Avcılar Bahçe İlaçlama
 • Avcılar Bahçe Gübreleme
 • Avcılar Ağaç Budama
 • Avcılar Drenaj Yapımı

Bahçe düzenlemeleri hizmetlerimiz, İstanbul’un her ilçesini için geçerli olmaktadır. Spesifik olarak ise Avcıların her semtinde hizmet vermekteyiz. Buna göre hizmet sahalarımız şu şekildedir:

 1. Ambarlı Bahçe Düzenleme
 2. Firüzköy Bahçe Düzenleme
 3. Gümüşpala Bahçe Düzenleme
 4. Cihangir Bahçe Düzenleme
 5. Parseller Bahçe Düzenleme

 

Avcılar Peyzaj ve Bahçe Düzenleme

Uzman ekibimiz, bahçe düzenleme işlemlerinizi en sağlıklı tedbirler dâhilinde yapmaktadır. Bu doğrultuda bitkisel uygulama çalışmalarının ardından yeşil alanda mevcut bulunan bitkilerin durumlarına göre otomatik sulama sistemleri de kurulmaktadır. Tüm bu işlemler ile birlikte yeşil alanınızda bitkisel uygulama yapımı için mimarlarımızın ve peyzaj uzmanlarımızın görüşleri alınmaktadır. Birlikte çalıştığımız botanikçilerimiz de destek ekibimiz olarak hizmet vermektedir.

İstanbul’un her ilçesinde hizmet veren Avcılar bahçe düzenleme firmamız, aynı zamanda bahçenize uygun bir şekilde ilaçlama faaliyetleri de göstermektedir. Şirketimiz, bahçenizin ilaçlamaya uygun olup olmadığı hakkında ücretsiz olarak keşif yapmakta ve bu keşif sonucunda münhasıran bir karar verilerek canlı bitkilerinizin hastalanmalarını önlemek için ilaçlama çalışmaları yapmaktadır.

Tıpkı bahçe ilaçlama gibi Avcılar ağaç budama hizmetimiz de, profesyonel ekipmanlarımızla size sunulmaktadır. Bahçenize bulunan tüm ağaç türleri için geçerli olan hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Firmamız, Avcılar drenaj yapımı adıyla taşınmazlarınız da meydana gelebilecek sulama sonrası kalan sıvıyı tahliye etmek için de çalışmalar yapmaktadır. Bu doğrultuda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bulunuyoruz.

Profesyonel bilgi gerektiren bir diğer bahçe düzenleme işi olan gübreleme de, uzman kadromuz sayesinde sizlere sunulmaktadır. Avcılar bahçe gübreleme işleriniz, en hızlı ve doğru bir şekilde zirai anlamda profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Yapmış olduğumuz gübreleme faaliyetleri, doğru zamanlama ile en verimli hâle ulaşmaktadır.

Bahçelerin en büyük telaşlarından olan çim bakımları konusunda da sizlere hizmet veren Avcılar çim biçme firmamız, belli tekrarlamalar dâhilin de bahçenize uzman ekibini göndererek çim biçme ve çim bakım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda firmamız, bu çalışmalar sırasında kullanılacak olan tüm ekipmanları da kendi malzeme havuzundan temin etmektedir.

Görsel anlamda hoş bir seda bırakmak amacıyla yapılan bahçe aydınlatma sistemleri konusunda yapmış olduğumuz varyasyonlar, göze hitap eden ve estetik değerleri olan çalışmalarımızdan ibarettir. Bu doğrultuda Avcılar bahçe aydınlatma sistemleri hizmetimizi, taleplerinize uyun bir şekilde tasnif ederek sunmaktayız. Kullandığımız farklı marka, model, cins ve renkteki aydınlatma unsurlarını da siz seçebilirsiniz.

                Avcılar bahçe düzenleme işlemlerinizin hepsinde size profesyonel hizmet veren firmamız, hem en uygun fiyat hem de en kaliteli işçilik ve malzeme garantisini vermektedir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir