Bahçe Düzenleme

Bahçe Düzenleme çalışmalarını Nk Peyzaj olarak profesyonel hizmet anlayışı ile yerine getirmekteyiz. Bahçe düzenleme çalışmaları peyzaj hizmetlerinin bir çok seçeneği ile hizmet verilmesi anlamına gelmektedir.  Bahçe düzenleme üzerine yaklaşık 20 kategoride hizmet mevcuttur. Nk peyzaj olarak hizmet verdiğimiz tüm kategorilerde uzman ve işinin ehli personellerimiz ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Hizmetlerimiz için personellerimiz gerekli olan tüm sertifikasyon begelerine sahiptirler.

Bahçe Düzenleme hizmet seçeneklerimiz ve detayları!

Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri ; Bahçeleriniz düzenli olarak belirli zaman periyotlarında temizlenmesi gerekmektedir. Bu çalışmalar firmamız tarafından sağlanmaktadır. Hizmetimizi basit bahçıvanlık olarakta tanımlaya biliriz. Periyodik çalışmalarımızda standart işler konusunda küçük ve basit diyeceğimiz çalışmalar yapılmakta olacaktır.

Bahçe Ağaç Budama Çalışmaları; Ağaçlar son bahara doğru budanması gerekmektedir. Budama işlemi kesinlikle işinin ehli deneyimli personelleri taradından yapımalıdır. Yanlış budama nedeni ile ağaç ve bitkilerinizde bir çok problem karşınıza çıkacaktır. Ağaç budama aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği açısındanda dikkat edilmesi gereken bir çalışmadır. Bu nedenle budama çalışmalarında kesinlikle resmi bir firma ile çalışmanızı önermekteyiz. Oluşa bilecek iş kazası durumlarında sizleri koruyacak en büyük etken sgk’lı personeller ile hizmet veren firmalardır.

Bahçe Gübreleme Çalışması ; Bitkilerinizin daha verimli olabilmesi için doğru zamanda ve doğru özelliklere sahip gübreler ile gübreleme çalışması yapıması gerekmektedir. Nk Peyzaj olarak özellikle solucan gübresi kullanılmasını öneriyor ve uygulamasını yapıyoruz.

Bahçe Çim Biçme Hizmeti ; Çim biçme işlemleri bahçelerinizin görünüm ve aynı zamanda gereksiz zararlı otların önüne geçilmesi için rutin olarak yapılması gereken çalışmalarımız arasındadır. Çim biçme işlemleri için gerekli olan farklı türlere sahip makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bahçe Sulama Çalışmaları; Otomatik sulama veya damlama sulama sistemlerine sahip olmayan bahçeleriniz için haftalık düzenli sulama çalışması için personel görevlendirmesi yapıyoruz. Bu sayede sizlerin hiç bir şekilde uğraşmadan çimleriniz, ağaçlarınız ve gülleriniz sulanmış oluyor. Ama bu hizmeti verdiğimiz yerler için kesinlikle otomatik sulama sistemini ve damlama sulama sistemini önermekteyiz. Personel ücreti, Su tasarufu gibi büyük kazançlar elde edeceğinizi hatırlatıyoruz.

Bahçe Bitki Temini, Dikimi ve Bakımı; Bahçeleriniz için talep ettiğiniz tüm bitki ve ağaç türlerini en uygun fiyatlara temin etmekteyiz. Aynı zamanda bunların dikimi ve sonrasında bakımlarını da sizlerin talepleri doğrultusunda yapacağımız anlaşmaya göre düzenli olarak yerine getirmekte olacağız.

Bahçe İlaçlama Çalışmaları; Bitkiler zamanla hastalanması veya diğer bir tabir ile böceklenmesinin önüne geçile bilmesi için doğru doz ile ilaçlanması gerekmektedir. Bunun için gerekli eğitimleri almış deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. İlaçlama çalışmalarında bitkilerin türlerine göre farklı ilaç türleri kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle hizmet veren firma ve firmanın personelleri işini bilen kişilerden oluşmaktadır. Yoksa ilaçlama ile bitkileri kazanmak yerine tamamen kaybede bilirsiniz. İlaçlama için gerekli deneyime ve referansa sahip olan Nk Peyzaj firmamız sizlerin talepleri için beklemektedir. En uygun fiyat ile periyodik ilaçlama sözleşmeleri  yapmaktayız.

Nk Peyzaj, Bahçe düzenleme çalışmaları yanında profesyonel uygulama hizmetide vermektedir. Bunlar otomatik sulama sistemleri, Hazır çim uygulamaları, Aydınlatma sistemleri, Drenaj kurulumları şeklindedir. Hizmetlerimizde sizlerin memnuniyeti garantimiz altındadır. Çalışmalarımızda tüm ekipman ve malzeme ihtiyaçlarını kendi bünyemizde çözmekte olup sizlere anahtar teslim sonuç üretmekteyiz.

Bahçe düzenleme çalışmalarında Nk Peyzaj firmamız siz değerli müşterilerimiz için kurumsal ve profesyonel anlayış ile birlikte karşılıklı hoşgörü ve uyum içerisinde  hareket etmekte olacaktır. Sizlerin haklarını kendi haklarımız gibi korumak bizlerin çalışma felsefesidir. Sizlerin memnuniyeti ve sonrasında tavsiye edinir olmanın verdiği güçlü bir reklam seçeneğini hedeflemekteyiz.

Nk Peyzaj sizlerin talepleri için telefonlarınızı beklemektedir. Bizler işimizi seviyor ve işimizin ehli olduğumuzu gönül rahatlığı ile dile getiriyoruz.

Similar Posts

One Comment

  1. Bahçe Düzenleme ve Peyzaj konusunda daha öncesinde bir kaç çalışma yaptırdım farklı firmalara ve genelde işin sonunda hep problemlerle karşı karşıya kaldım. Özellikle yaşadığım problemlerin başında,
    1. İşin zamanında teslim edilmemesi.
    2. Kullanılan malzemenin kalitesindeki problemler.
    3. Gelen personelin iş sağlığı ve güvenliği konusunda dikkatli olmamaları ve bunla ilgili yasal sorumluluklarını yerine getirmeleri!

    Nk Peyzaj ile Silivri selimpaşada aldığım yeni villam için çalışma gerçekleştirdik. Daha öncesinde yaşadığım yukarıdaki problemlerin hiç birini yaşamadım. Kendilerini peyzaj konusunda her zaman tavsiye ediyor olacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir