Beylikdüzü Ağaç Budama

Son derece faydalı ve gerekli olmasından dolayı yapılan Beylikdüzü ağaç budama ve temizlik işlemlerinde firmamız üstün bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Her türlü ağacın yapısına uygun bir şekilde budanması da çok daha kullanışlı hale gelmesinde temel etkenler arasındadır. Ağaçların hastalıklı bir hale gelmesini engellemekle birlikte şekillerinin düzeltilmesi de sağlanmaktadır. Bunun dışında uygun boyda kalan ağaçların kullanımı da daha kolay olmaktadır. Böylelikle çok daha fazla oranda hava ve güneş ışığından faydalanması sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Ağaç Budama

Budama Yapılmazsa Ne Olur?

Budama işleminin yapılmadığı ağaçların verim oranı düşmektedir. Bununla birlikte çok daha kullanışsız ve şekilsiz bir hale gelmektedir. Ortaya çıkan hastalıkların etkisiyle ağacın zaman içinde ölmesi dahi mümkün olabilmektedir. Nk Peyzaj firmamız ile düzenli olarak budama işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından gerek kısaltma gerekse inceltme işlemleri, uygun teknik aletler yardımıyla istenilen zamanda yerine getirilmektedir. Ağaçların hiçbir zarar görmemesi için uzman kişilerden alınacak yardımların etkisi de büyüktür.

Budama Çeşitleri Nelerdir?

Beylikdüzü ağaç budama ve temizlik kapsamında sunulan firma hizmetlerimizde kısaltma olarak tanımlanan budama işlemlerimizde dalların uç kısımları kesilmektedir. Böylelikle tomurcukların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde büyümesi mümkündür. İnceltme işlemlerinde ise tespit edilen bazı dalların gövdeden itibaren kesimi sağlanmaktadır. Bunun yapılmasıyla birlikte ağacın sahip olduğu enerjinin diğer sağlam dallara aktarılması amaçlanmaktadır. Doğru budama ile geniş ve açık bir çalı meydana getirilmesini sağlayan ekiplerimizin işlemleri kısa süre içinde bitirmesi de bir başka önemli avantajdır.

Özel Budama Durumları

Birçok farklı budama seçeneği olduğu gibi, çok daha özel bir şekilde budama ihtiyacı duyan durumlarda bulunmaktadır. Nk Peyzaj firmamızın uzman ekipleri, budama işlemlerine başlamadan önce durum tespiti yapmaktadır. Sarkık dallarda yapılacak işlemler öncesinde ana gövdenin bir sırık tanesine güvenli bir şekilde bağlanması yapılmaktadır. Aksi halde yanlış bir budama işlemiyle dalın zarar görmesine neden olunabilmektedir. Bu işlemle dallarla geniş bir çadır oluşturulmasına da ihtiyaç vardır.

Ağaç Budama hizmetini Beylikdüzün’de Yakuplu, Kavaklı, Beykent ve Gürpınar semtlerinde de sağlamaktayız. Hizmet alımı için bizlerle iletişime geçe bilirsiniz.

Çatlamış dalların kesimleri ise düzgün ve tek bir işlem ile olmalıdır. Ağaçların dengeli bir şekilde durması için dal kesimi de yapılmaktadır. Budama işlemiyle birlikte çok daha sağlıklı, temiz, verimli ve düzgün ağaçların ortaya çıkması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ağaç budama işlemleri gibi temizlikleri de periyodik olarak sunulan hizmetlerimizden bir tanesidir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir