Çorlu Peyzaj

Çorlu Peyzaj Çevre Bahçe Düzenleme Bakım Firması

Çorlu Peyzaj Bahçe düzenleme talepleriniz doğrultusunda hizmet veren Nk Peyzaj firmamız, Kurumsal anlayış içerisinde profesyonel bahçe düzenleme hizmeti vermektedir. Çorlu ilçe sınırları dahilinde bir çok alternatif bahçe düzenleme, bitki temini ve dikimi gibi çözümlerimiz mevcuttur.

Çorlu Bahçe Peyzaj firmaları arasında bir çok açıdan farklı bir firma olmak için kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Buna yönelik olarak bünyemizde çalışan peyzaj mimarları, Teknik Sulama Personeli, Ziraat Mühendislerimiz ve Bahçıvanlarımıza, çeşitli eğitimler almaları konusunda programlar hazırlamaktayız.

Tekirdağ Çorlu Bahçe Düzenleme Uygulama ve Tasarım Çalışmaları

Tekirdağ Çorlu Bahçe Düzenleme hizmetlerimiz için Nk Peyzaj olarak daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana koymaktayız. Bu nedenle gerek personellerin deneyimleri gerek ise kullanılan malzemelerin kalitesi birinci sınıftır. Peyzaj uygulaması öncesi bir çok değerlendirme yapılmaktadır.

Çorlu Peyzaj Firması
Çorlu Peyzaj Firması
 1. Uygulama yapılacak olan alanın keşfi
 2. Müşterilerimizin taleplerinin not alınması
 3. Sahadan fotoğraf ve video çekimleri yapılarak ölçülerin alınması
 4. Bitki, Ağaç, Sulama Malzemesi ve taş gibi ürünlerin adetleri, çeşitleri ve markalarının belirlenmesi
 5. 2d ve 3d çizimlerin hazırlanması ve demo uygulama hazırlanması
 6. Demo üzerinden sunum yapılarak gerekli revizelerin yapılması
 7. Projenin 3d olarak son halinin tekrardan incelenip onaylanması
 8. Sözleşme ve hizmet şartnamesinin hazırlanması
 9. Bahçe peyzaj düzenlemesinin başlaması ve sözleşmeye uygun olarak yapılması
 10. Uygulamanın tamamlanması sonrasında sözleşmeye uygunluğunun kontrol edilmesi
 11. Talep edilmesi durumunda periyodik bakım sözleşmesinin yapılması

Nk Peyzaj olarak projelendirme, uygulama aşamalarını sizlerle paylaştıktan sonra hizmet seçeneklerimiz hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Nk Peyzaj Uygulama Hizmet Seçenekleri

Peyzaj uygulama seçeneklerinin sayısı oldukça fazladır. Kısa kısa bilgi vermek gerekirse bahçe peyzaj uygulama hizmetlerimiz;

Bahçe Hazır ( Serme ) Çim Uygulaması ; Özel olarak üretilen çimler, rulo olarak kesilerek paletlenmektedir. Sonrasında çim serimi yapılacak alana getirilerek zemin  etüdü, toprak takviyesi ve tesviye işlemler sonrası uygulama yapılır.

Otomatik ve Damlama Bahçe Sulama Sistemleri; Bahçeleriniz için gerekli incelemeler yapılarak, mevcut suyun basıncı gibi teknik kriterler teyit edilir ve sonrasında birinci sınıf sulama malzemeleri kullanılarak kurulum gerçekleştirilir.

Bitki Temini ve Dikimi Hizmeti; Bahçeleriniz için istemiş olduğunuz yerli ve ithal tüm bitki, ağaç ve çiçek talepleriniz temin edilerek dikimleri gerçekleştirilmektedir. Dikim için önemli olan aylar dikkate alınmalıdır. Bu konuda ekiplerimiz gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Bahçe, Ağaç ve Çiçek İlaçlama ; Deneyimli ziraat mühendislerimizin eşliğinde bitkileriniz incelenerek var olan hastalıkları değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirme sonrasında en uygun ilaç ve yöntem belirlenip uygulama yapılmaktadır.

Çorlu Bahçe Düzenleme
Çorlu Bahçe Düzenleme

Çorlu Peyzaj hizmet taleplerinizde daha bir çok alanda hizmet vermek olan Nk Peyzaj firmamız 7/24 telefonlarınız beklemektedir. Çekinmeden istediğiniz saat aralığında firmamızı arayarak teknik bilgi talebinde veya ücretsiz keşif isteğinde buluna bilirsiniz. Çorlu ilçemiz bahçe düzenleme ve peyzaj konusunda taleplerin çok fazladır. Bunun bilincinde olarak bölgemizde kurumsal hizmet vermekteyiz.

Nk Peyzaj olarak hizmetlerimiz sayfasında yer alan tüm hizmetlerimizi inceleye bilirsiniz. İletişim sayfamızda firmamız ile tüm ilgili bilgiler yer almaktadır.

Çorluda’da En Yakın Peyzaj Firmasının doğru adresi ” NK PEYZAJ”

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir