Çatalca Subaşı Peyzaj Çalışması Hobi Bahçesi

Hobi Bahçesi Peyzaj Projesi Bahçe Düzenleme Firması

Hobi Bahçesi Peyzaj Projesi (Tiny House ) hazırlama ve uygulama çalışmalarında Nk Peyzaj Firması olarak hizmetinizdeyiz. Hobi bahçesi ve Tiny House popiletisesi 2023’de oldukça artmıştır. Özel şirketlerin devreye girmesi, deprem gibi doğa olayları bu süreci hızlandırmıştır ve hobi bahçeleri yaşam alanları olma yönünde şekil değiştirmiştir.

Nk Peyzaj olarak bahçe peyzaj düzenlemeleri ihtiyaçlarına sorunsuz ve uygun fiyatlarla çözümler oluşturma adına İstanbul’da özellikle Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Arnavutköy, Beylikdüzü ilçeleri, Tekirdağ, Kırklareli, Çorlu, Marmaraereğlisi, Yeniçiftlik gibi bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Nk Peyzaj Hobi Bahçesi Bahçe Peyzaj Düzenleme Hizmet Seçenekleri

Nk Peyzaj firması olarak Hobi bahçeleri için alt yapı, üst yapı ve bahçe düzenleme hizmetlerini tek çatı altında topladık. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile aşağıda yer alan tüm hizmetler için garantili çözümler üretmekteyiz.

Nk Peyzaj firması olarak Tiny House bahçelerinin yapımında aktif rol almaktayız. Green Life firmasının Çatalca Subaşı, İnceğiz, Kabakça, My Garden 1 ve My Garden 2 projelerinde müşterilerimize bir çok bahçe ve çevre düzenleme hizmetini sağlıyoruz.

Green Life Şubası projesindeki 150 M2 büyüklüğündeki alan için yaptığımız örnek hizmet tablosu şu şekildedir; Örnek olması adına bu tabloyu sizlerle paylaşıyoruz firma olarak. Aynı zamanda diğer olabilecek tüm hizmet seçeneklerimizi listeleyeceğiz.

Yapılan Hizmetin DetaylarıHizmetin Kapsamı
Tesviye Yapılması ( Parsel atıl kaldığı için ot istilası içerisindeydi. Ayrıca kot farkı vardı. Müşterimizin ilk talebi olan kot farkının giderilmesi için kepçe ile tesviye çalışması yapıldı. )Ortalama 2 Saat Kepçe Çalışması Hizmeti Verildi.
Mevcut Ahşap Çitlerin Sökümü ve Yeniden Montajı ( Müşterimizin mevcutta olan ve peyzajı daha öncesinde yapılmış parseli ile yeni aldığı parsel yan yana olması nedeni ile mevcut sınırdaki ahşap çitler sökülerek yeni belirlenen sınıra montajı yapıldı.15 Metre uzunluğunda 1.5 yüksekliğinde çitler sökülerek 10 metre ilerideki yeni sınıra taşındı.
Mevcutta ki Ahşap çitlerin yetmemesi nedeni ile 17 Metre uzunluğunda 1,5 Metre yüksekliğinde Emprenyeli Ağaç ile Ahşap Çit Yapılarak Montajı gerçekleştirildi.17 Metre Uzunluk, 1,5 Metre Yükseklik, 2 Metre’de bir Baba çakılarak Montaj Gerçekleştirildi.
Demir Kapı için, Demir Karkas üzerine Emprenyeli ilaçlanmış ahşap ile giydirme işlemi yapıldı. 1.5 Metre yüksekliğinde 3 Metre uzunluğunda Kapı yapıldı tüm detayları ile birlikte sürgülü.
Kilit Taş Uygulaması ile araç için otopark ve karavan için sert zemin bölümü oluşturuldu. 15 Metre Uzunluk, 2.5 Metre Genişlik. 10x10x8 Mineralli Taş ve Bordür kullanıldı.
Ahşap Giydirmeli Tuvalet Yapıldı. 1.5×1.2 ölçüleri ile Ahşap Giydirme, Tüm iç Aksesuarları, Foseptik Bağlantıları, İç bölümleri suya dayanıklı Betofan.
Alev çukuru bölümü oluşturuldu.12 M2 büyüklüğünde Alev çuluru yapılarak çevresi bitkilendirildi.
Çeşitli Ağaçlarla Gölgelik alanları oluşturuldu. Ve çevresi özel ahşap malzeme ile süslendi.4 Adet 3 metre yüksekliğinde selvi söğüt vb. ağaç dikimi yapıldı.
Hobi bahçemizin 3 çevresine limon selvi çam ağaçları dikildi.58 Adet 1.5 Metre uzunluğunda limon selvi dikildi.
Tam Otomatik Sulama Sistemi Kuruldu. Ayrıca Damlama Sulama Sistemi Otomatik olacak Şekilde Kuruldu.60 M2 Otomatik Sulama, 45 Metre damlama sulama kuruldu.
Türk Çim Markası ile Edirne İpsala’dan gelen 60 M2 hazır çim uygulaması yapıldı.Türk Çim ( 1’inci Sınıf Edirne İpsala Çimi )
Elektrik Alt Yapısı Yapıldı.Elektrik Trafosu, Kablolama, Fiş vb.
Peyzaj Çalışması Yapılan İşler

Hobi Bahçesi peyzaj Düzenleme Listesi

  • Tesviye ve Elenmiş Gübreli Toprak Temini
  • Taş İşçilikleri ( Alev Çukuru, Otopark vb. )
  • Ahşap İşçilikleri ( Ahşap Çit, Çardak vb. )
  • Demir İşçilikleri ( Demir Bahçe Kapısı, Panel Çit, Dikenli Güvenlik Teli Vb. )
  • Hazır Rulo Çim Uygulamaları
  • Otomatik Sulama Sistemleri Kurulumu

Nk Peyzaj olarak Hobi bahçeleri için her türlü peyzaj çalışmasını yapmaktayız. Sınırımız sizin hayallerinizdir. Yukarıda örnek olarak yaptığımız hobi bahçesi peyzaj çalışması için öncesi sonrası videoları aşağıda yer almaktadır.

YouTube video
Çatalca Subaşı Peyzaj Projesi 1 Adım
YouTube video
Çatalca Subaşı Peyzaj Projesi 2 Adım
YouTube video
Çatalca Subaşı Peyzaj Projesi 3 Adım
YouTube video
Çatalca Subaşı Peyzaj Projesi 4 Adım
YouTube video
Çatalca Subaşı Peyzaj Projesi 5 Adım
YouTube video
Çatalca Subaşı Peyzaj Projesi Teslimi

Hobi Bahçesi Tiny House Peyzaj Bahçe Düzenleme Fiyatları Nedir?

Hobi bahçesi ve Tiny House peyzaj uygulamalarında Nk Peyzaj olarak her zaman 1’inci sınıf malzeme kullanmaktayız. Günümüz Türkiye’sin de malzemelere gelen hızlı fiyat artışları nedeni ile aşağıda yer alan fiyatlar değişkenlik göstere bilmektedir. Bu nedenle ortalama fiyat aralıkları paylaşacağım sizlerle.

Yapılacak Uygulama İsmiBirim Fiyatları ( M2, Metre, Metre Tül )
Hazır Rulo Çim ve Uygulaması210 TL – 350 TL
Otomatik Sulama Sistemi ve Uygulaması100 TL – 140 TL
Damlama Sulama Sistemi ve Uygulaması40 TL – 80 TL
Ahçap Çit ve Apşap İşçiliği1.500 TL – 2.100 TL
Demir Doğrama İşçiliği ve Malzemesi2.500 TL – 4.000 TL
Kilit Taş Malzeme ve İşçiliği ( Kum, Beton, Taş Tozu )900 TL – 1.400 TL
Elenmiş Gübreli Toprak200 TL – 300 TL
Bitki Temini ve Dikimi ( Çam Ağacı – Limin Selvi ve Leylandi )500 TL – 2500 TL
Peyzaj Uygulamaları Ortalama Fiyatları

Similar Posts

One Comment

  1. Hobi bahçeleri ve Tiny House peyzaj’ı konusunda kendilerini tavsiye ediyorum. Profesyonel hizmet veren nk peyzaj firması ile sizde güvenle çalışa bilirsiniz. Bahçe Sulama, Hazır Çim, Toprak Tedariği ve Ahşap çit gibi bir çok seçenek için firmayı araya bilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir