Silivri Peyzaj

Silivri Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması

Silivri Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması olarak yenilikleri takip ederek, müşterileri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla, mekana ve taleplere özgü projeler geliştirerek alanımızda öncü olmayı başardık.

Silivri Hazır (Rulo) Çim Uygulaması

Silivri Hazır Rulo Çim Uygulaması ile bahçelerinizi taptaze ve huzur dolu bir görünüme kavuşturmanız mümkün. Firmamız bünyesinde uygulama yapılacak alan için en uygun materyal seçimi ile profesyonel bir yaklaşım sunuyoruz. Hazır çim uygulaması ile; insanın içini huzurla dolduran tazelik ve ferahlık veren çim görüntüsünü, tohumlarının yeşillenme sürecini beklemeden elde edebilirsiniz. Gelin hazır çim uygulamasının detaylarına birlikte bakalım.

Silivri Bahçe Düzenleme
Silivri Bahçe Düzenleme

Neden Hazır Çim?

Hazır çim uygulamasının kullanım alanı oldukça geniştir. Spor sahalarında, parklarda, konut bahçelerinde tercih edilebilir. Hazır çim uygulaması çim tohumu ekme, filizlenmesini bekleme gibi aşamalardan geçmeden istediğiniz çim görüntüsünü sunabildiği ve zamandan tasarruf sağladığı için avantajlı bir uygulamadır.

Hazır Çim Uygulamasını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Uygulamanın yapılacağı alan seçilip ölçüleri alındıktan sonra bu alan taşlardan ve pürüzlerden arındırarak uygulamaya hazır bir hale getiriyor ardından uygulama yapılacak alan için seçilen çim ruloları hava şartlarının elverişli olduğu bir günde alana serip, sabitleyip ve toprağa kaynaşmasını sağlıyoruz.

Hazır Çim Bakımı Nasıl Yapılır?

Hazır çim bakımı oldukça kolaydır. Seçilen çimin türüne göre uygun aralıklarda sulama yapılmalıdır. Belli aralıklarla çimin köklenme durumunu kontrol etmek de faydalı olacaktır. Ayrıca hazır çimin toprakla kaynaşma sürecinde şişme yapan kısımlar düzleştirilerek toprakla kaynaşması sağlanmalıdır.

Silivri Hazır Rulo Çim
Silivri Hazır Rulo Çim

Silivri Bahçe Otomatik ve Damlama Sulama Sistemleri Kurulumu

Silivri Bahçe Otomatik Sulama ve Damlama Sistemleri Kurulumu ile bahçeleriniz ve bitkileriniz için zamandan tasarruf edebilirsiniz. Otomatik damlama sulama sistemlerimiz ile bahçe bakımınızın kolaylaşmasını, yeşil görünümün korunmasını ve en önemlisi bahçenizi güzelleştiren bitkilerinizin beslenmesini sağlıyoruz. El ile sulamaya kıyasla çok daha fazla verim sağlayacağınız bu sistem ile bahçe bakımınız için harcayacağınız zamanı minimuma indirmenize yardımcı oluyoruz.

Silivri Drenaj Yapımı ve Yalıtım- İzolasyon

Silivri Drenaj Yapımı ve Yalıtım İzolasyon ile bahçelerinizi güvence altına alabilirsiniz. Gereğinden fazla su bitkiler için zarara yol açabilmektedir. Ayrıca bazı durumlarda konutlara ve otoparklara da zarar verebilmektedir. Özellikle deprem bölgelerinde bu konu büyük önem arz etmektedir. Drenaj ve yalıtım hizmetimizle yapılarınızı korumanıza yardımcı oluyoruz. Drenaj, yüzey ve yeraltı sularından kaynaklı oluşabilecek zararın önüne geçmek için kullandığımız bir uygulamadır.  Doğal yöntemlerle suyun uzaklaştırılamadığı durumlarda drenaj yöntemi başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Drenajın yeterli olmayacağı alanlarda ise su yalıtımı yöntemi ile daha kesin sonuçlar almayı başarıyoruz.

Silivri Ağaç Budama, Sökme ve Dikme

Silivri Ağaç Budama, Sökme ve Dikme işlemleri bahçeniz için gerek duyduğunuz bakım göz önünde bulundurularak firmamız tarafından başarıyla gerçekleştirilir. Bu işlemler ile bahçenizin daha güzel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmakla kalmıyor aynı zamanda daha sağlıklı ağaçlar yetiştirmenize de katkıda bulunuyoruz.

Ağaç Budama İşlemi

Ağaç budama işlemleri ağaçların verimli bir şekilde yaprak ve dal vermelerini sağlar. Aynı zamanda ağaçların daha sağlıklı, canlı kalmalarına yardımcı olur. Ağaç budama işlemi hastalıklı ve eğri dalların kesilmesiyle gerçekleştirilir. Süs ağaçlarının budanması, ağacın şeklini ve canlılığını koruması açısından önemliyken meyve ağaçlarının budanmasının meyve verimi açısından şart olduğu bilinmektedir.

Ağaç Budama İşleminin Zamanı Var Mıdır?

Budama zamanı bulunulan bölgenin iklim koşullarına göre değişim göstermektedir. Hava sıcaklığının yıl genelinde yüksek seyrettiği bölgelerde budama işlemi sonbaharda yaprak dökümünün başlamasının ardından yapılırken hava sıcaklığının düşük olduğu yerlerde budanan kısımların soğuktan zarar görmemesi için ilkbahar başlarında havalar ısınmaya başladığında yapılmaktadır.

Ağaç Sökme ve Dikme İşlemleri

Ağaç sökme ve dikme işlemleri peyzaj alanında önemli bir yere sahiptir. Ağaçlarının yerinin uyumsuz olduğu ya da düzensiz yerleşim durumlarında ağaçların uygun yerlere nakli sağlanabilmektedir. Silivri bahçe düzenleme ve peyzaj ağaç sökme dikme işlemlerini uygulama yapılacak alanla ilgili teknik ilkeler doğrultusunda gerçekleştirir.

Silivri Bahçe Panel Jilet Çit Yapımı ve Bakımı

Panel Jilet Çit Yapımı ve Bakımı güvenliğiniz ön planda tutularak firmamız tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir. Pratik montaj imkânı sağlaması ve estetik görünümü nedeniyle oldukça rağbet görmektedir. Panel jilet çit dayanıklı ve dekoratif görünümün yanı sıra yüksek güvenlik de sağlamaktadır.

Panel Jilet Çit Nerelerde Kullanılır?

Panel jilet çit, bahçelerde, parklarda, spor sahaları gibi açık alanlarda kullanıldığı gibi fabrika ve bina çevrelerinde, otoparklarda, sitelerde de kullanılabilmektedir.

Silivri Bahçe Ağaç ve Çiçek İlaçlama

Silivri bahçe, ağaç ve çiçek ilaçlama, bitkilerinizin uzun ömürlü olmasını sağlar. Aynı zamanda mantar, parazit gibi hastalık yapıcılardan korunmasına yardımcı olur.

Bahçe ilaçlama neden önemlidir?

Bitkiler de tıpkı bizler gibi özel bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle bitkilerin de çeşitli hastalıklardan korunması gerekir. Eğer uygun periyotlarda ilaçlama yapılmazsa bitkiler canlılığını kaybedebilir ve solabilir.

Bahçeye zarar veren canlılar nelerdir?

Kırmızı örümcekler, çay akarı paraziti, beyaz sinek, yaprak bitleri, unlu bitler, tırtıllar, ağ kurtları, bitkilere zarar veren canlılar arasında sayılabilir.

İlaçlama Ne Zaman Yapılmalıdır?

İlaçlamanın zamanı bitkinin türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. İlaçlama uygun periyotlarda sürekli olarak devam etmektedir ve genellikle ilkbahar, sonbahar ve yaz aylarında yapılmaktadır. Firmamız bitkilerinizin türüne göre ihtiyaç duyduğu ilaçlama periyodunu belirleyip bu periyotlarda ilaçlama yapmaktadır.

Silivri Bahçe Aydınlatma Kurulumu ve Bakımı

Silivri Bahçe Aydınlatma Kurulumu Ve Bakımı bahçenizin akşamları da kullanılabilir olmasına ve aydınlatmanızdan daha uzun süre yararlanmanıza olanak sağlar. Silivri Peyzaj Bahçe düzenleme firması olarak bahçe aydınlatmasında güvenlik, estetik ve enerji tasarrufunu önemsiyoruz.

Bahçe Aydınlatması Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bahçe aydınlatması estetik bir görünüm sağladığı kadar aynı zamanda bir ihtiyaçtır. Özellikle yaz aylarında akşamları bahçede daha çok vakit geçirmek isteriz. Bu süreçte güvenliğimiz açısından bahçenin aydınlık olması büyük önem taşımaktadır.

Bahçe aydınlatması seçiminde materyallerin açık hava koşullarına uygun olup olmadığına dikkat ediyoruz.  Aydınlatmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre aydınlatma planlamamızı yaparken göz kamaştırmayan seçeneklere öncelik vermeye de özen gösteriyoruz. Size de bahçenizde günün yorgunluğunu atmak ve keyifle zaman geçirmek kalıyor.

Bahçe Aydınlatmasının Bakımı Yapılıyor Mu?

Aydınlatmanın uzun ömürlü ve verimli olması için düzenli bakımını gerçekleştiriyoruz. Hem ürünlerinizi daha uzun süre kullanmanız hem de enerji tasarrufu sağlamanız açısından bahçe aydınlatmanızın bakımını yılda en az bir kez olacak şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Silivri semtleri olan Selimpaşa, Büyükçavuşlu, Çanta, Gümüşyaka, Değirmenköy, Kavaklı, Ortaköy‘de tüm peyzaj hizmetlerini sağlamaktayız

Silivri Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri

Silivri periyodik bahçe bakım hizmetleri hayalinizdeki bahçeye kavuşmanız için hep yanınızda! Bahçenizdeki bitkilerin uzun ömürlü olması, estetik formlarını koruyabilmeleri, bahçenizin her zaman tertipli görünmesi için bahçe bakımınızı periyodik olarak gerçekleştiriyoruz.

Silivri Bahçe Bakımı
Silivri Bahçe Bakımı Uygulaması

Similar Posts

One Comment

  1. Silivri Peyzaj firması arayışlarım sonucunda Nk Peyzaj firması ile tanıştım. Firma kurumsal bir hizmet anlayışı olduğunu bize daha ilk iletişim anında gösterdiler diyebilirim. Yaptığımız ilk telefon görüşmesinden sonra keşif için bahçemizi ziyaret ettiler. Yöneticileri ile birlikte peyzaj mimarıda bizleri ziyaret ederek taleplerimizi not alıp gerekli ölçüleride aldılar ve proje aşamasına geçildi. Hızlı bir şekilde projelendirme aşamasıda tamamlanarak bahçe peyzaj düzenlemesi için anlatık firma ile. Yapılan iş ve verilen sözler tam olarak yerine getirildi ve bu bizi çok memnun etti. Kendilerini Silivri, Selimpaşa ve daha bir çok ilçede bir çok arkadaşımıza tavsiye ettik ve gerekli olması durumunda ilk önereceğimiz firmadır kendileri. Bizler her zaman şunu söyleriz, Siz işinizi her zaman en iyi şekilde yapın, reklamınız dünyanın en basit işidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir