Beylikdüzü Bahçe Düzenleme

Giderek artan yapılaşma yeşil alanların önemini daha da artırmaktadır. Toprak, insan üzerindeki negatif enerjileri çeker. Bu nedenle çevrenizdeki küçücük yeşil alanların bile iyi düzenleme ile nefes alabileceğiniz, huzur bulabileceğiniz alanlar olmasını sağlanabilir.

Beylikdüzü Bahçe Düzenleme Firması

Bu alanda NK Peyzaj olarak Beylikdüzü Bahçe Düzenleme hizmetlerimiz ile bahçelerinizi çok daha keyifli kullanım alanları haline getiriyoruz. Bahçe düzenleme başlığı altında farklı pek çok hizmetler sunmaktayız. Bunlar arasında;

  • Bitkisel uygulama çalışmaları
  • Bahçede ekili bitki durumuna göre otomatik sulama sistemleri
  • Toprak iyileştirme çalışmaları
  • Serpme ya da Rulo Çim çalışmaları
  • Drenaj düzenlenmeleri ve yapay bitki çalışmaları yer alıyor.

Çevre Düzenlemesi Yapılırken Nelere Dikkat Ederiz?

            Öncelikle müşterilerimizin görüşleri bizim için önemlidir. Sizin nasıl bir bahçe hayal ettiğinizi, aklınızdaki tasarımları baz alarak çalışmalarımıza başlarız. Alanında uzman ve tecrübeli teknik ekibimiz sizin görüşlerinize eklemeler yapar ve uygulama çalışmaları başlar. Tercih edilen uygulamaya göre çalışmalarımızda dikkat edilecek konu başlıkları da değişecektir.

Bitkisel uygulama yapıyor isek;

Mimarlarımızın görüş ve destekleri ile çalışmalarımız şekilleniyor. Bir bahçeyi içindeki bitkiler şenlendirir. Ancak konumlandırma yaparken bahçe sınırlarında büyük bitkiler, konutlara yaklaşırken alçak boylu bitki seçenekleri tercih ediyoruz. Peyzaj uygulamalarımızda sıralamayı şu şekilde yapıyoruz;

  • Büyük ağaçlarla başlıyoruz.
  • Sonrasında çalılar konumlandırılıyor.
  • En son aşamada ise yer örtücüleri ve mevsimlik çiçekleri dikiyoruz. Bundan sonrada çim uygulamaları ile çalışmalarımız tamamlanıyor.

Toprak iyileştirme çalışmaları yapıyor isek;

Öncelikle toprak analizleri yapıyoruz. Çünkü toprak içerisindeki kil, mil ve kum miktarları yapılacak çalışmalarımız için temel kriterler olacaktır. Tınlı topraklarda bu oranlar birbirine yakın olacaktır. NK Peyzaj olarak Beylikdüzü Bahçe Düzenleme hizmetlerimiz ile bahçenizi çok daha yaşanılası bir mekan haline getiriyoruz.

Bahçenizi Düzenlerken Profesyonel Destek

            Bahçeli evlerde oturanlar bilir. En beğendikleri çiçekleri dikerler, zamanında sularlar ama bir türlü istedikleri verimi alamazlar. Bunun temelinde toprak yapısı, doğru bitki seçimi, drenaj sistemi ve yanlış sulama sitemi gibi pek çok yanlış kullanım olabilir. Yaptığımız tüm Beylikdüzü Bahçe Düzenleme çalışmalarımızda işin temelinden başlayarak hayalinizdeki bahçeye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Beylikdüzü ilçemizde yer alan Yakuplu, Gürpınar, Kavaklı ve Beykent semtlerinde de Bahçe Düzenleme çalışmalarını yürütmekteyiz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir