Çatalca Bahçe Düzenleme Hizmeti

Çatalca Bahçe Düzenleme

Çatalca Bahçe Düzenleme; Bazen bir dinlenme alanı, bazen şehir hayatının keşmekeşi içinde tabiattan bir parça, bazen de dostlarınızla keyifli ve kaliteli bir zaman geçirmenin en güzel yoludur bahçeler… Evlerin, ofislerin, sitelerin çevresini süsleyen bu yeşil alanlar, adeta betonlaşmış şehir iskeletinin içinde bir başkaldırı niteliği taşıyor. Sizin de bir bahçeniz var, ama gerektiği özeni henüz göstermediyseniz NK PEYZAJ bu özel anda size hizmet etmek için kaliteli ekip ve son teknoloji ekipmanlarıyla hazır.

Bahçeniz harap bir halde, bakımsız ya da itinalı bir dokunuşa ihtiyaç duyuyor olabilir. Ebadı, niteliği ve ihtivası ne olursa olsun; profesyonel bir bakış açısıyla ve estetik dekorasyon fikirleriyle bambaşka bir yaşam alanına dönüştürmek mümkün. Hayal ettiğiniz bahçeye sahip olabilmek için firmamız yetkilileriyle vakit kaybetmeden iletişime geçin ve bu sınırları tahayyül edilemeyen değişimi şimdi başlatın..!

Bahçe Düzenleme Fikirleri

Bir bahçenin sıfırdan düzenlenmesi ya da var olan eksiklerin tamamlanarak yenilenmesi yolunda, pek çok farklı unsur düşünülebilir. Burada dikkate alınması gereken bazı detaylar var. Bunların başında; çevresel uyum ve işlevsellik geliyor. Çevresel uyum, evinizin duruşunu ve dış cephe kompozisyonunu niteleyen bir tamlama. Bahçeniz için bir tasarım oluştururken çevre faktörlerden ayrı düşünmek, estetik kaygıyı bir kenara atmak anlamına gelmektedir. Bundan sonra hayata geçirilmesi gereken ilk adım, yeşili bol bir alan oluşturmak olacaktır. Çeşitli bitkilerle de hem oksijeni bol bir ortam yaratabilir hem de şık bir dizayn verebilirsiniz.

Bahçenizi nasıl bir dekorasyonla daha işlevsel bir hale getirirsiniz? Göze şık ve estetik görünen bir bahçe tasarlamak istiyorsunuz, ama aynı zamanda işlevselliği yüksek olsun diyorsanız; bu sentezi uygulayabilecek bir ekibe ihtiyacınız var demektir. Herhangi bir alanı kullanışlı yapan unsurlar, kullanacak kişilerin ihtiyacına ve amacına göre farklılık gösterir. Bu sebeple, bahçe tasarımının ilk aşaması kullanıcıların önceliklerinin belirlenmesi olmaktadır. Bundan sonra yapılacak standart uygulamalar şu şekilde olmaktadır;

 • Çimlendirme uygulamaları
 • Sulama sistemlerinin kurulumu
 • Bitki ve bitki topluluklarının dikimi ve bakımı
 • Ekstraların düzenlenmesi: Süs havuzları, çardaklar, saksılıklar, dikey bahçe tasarımları vb.
 • Işıklandırma sistemlerinin tasarımı ve kurulumu
 • Dekoratif ve işlevsel taş dizaynı
 • Yürüme ve dinlenme alanlarının düzenlenmesi
 • Ağaç dikimi ve bakımı
 • Hobi alanlarının düzenlenmesi

NK PEYZAJ Bahçe Düzenleme Hizmeti

NK PEYZAJ firmasını,bahçe düzenleme ve peyzaj hizmeti sunan diğer firmalardan ayıran üç temel özellik sıralanabilir:

 • Alanında uzman ve disiplinli ekibi
 • Kaliteli ve son teknoloji ekipmanları
 • Hizmet sonrası periyodik bakım hizmetleri

Firmamızı tercih edilir yapan bu özelliklere ek olarak; her tasarımın müşteriyi yansıtan bir özgünlükle oluşturuluyor olması da, yine firmamızı öncül bir marka haline getiren doneler arasında.

Bahçe düzenleme fikirleri için NK PEYZAJ müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bahçenizin de eviniz kadar özen gerektirdiğini unutmayın!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir