Çerkezköy Peyzaj

Çerkezköy Peyzaj Çevre Bahçe Düzenleme Firması

Çerkezköy Peyzaj, Çevre ve Bahçe Düzenleme alanlarında hizmet vermekte olan Nk Peyzaj firmamız sizlerin bahçe hayallerinize kavuşturuyor. Deneyimli ekiplerimiz ve birinci sınıf malzemelerimiz ile siz hayal edin biz yapalım. Bahçe Düzenleme alanında firmamız yüzlerce referansa sahip olmanın getirdiği güven ve tecrübe ile siz değerli dostlarımıza memnuniyet garantisi vermektedir.

Tekirdağ ilimize bağlı olan Çerkezköy ilçemiz 185 bin nüfusa sahiptir. Genel olarak özel müstekil villa, ev ve yazlıkların yaşam alanları olması nedeni ile bahçe ve peyzaj talepleri oldukça fazladır. Bunun farkında olan Nk Peyzaj firmamız gerekli olan tüm hizmet kalemlerinde profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Tekirdağ Çerkezköy Peyzaj Firmaları

Tekirdağ Çerkezköy Peyzaj Firmalarının sayısı oldukça fazladır. Daha öncesinde belirtiğimiz üzere müstekil yaşam alanlarının çok olması peyzaj ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Nk Peyzaj olarak bu konuda diğer meslektaşlarımızdan bir adım önde olabilmek için yenilikçi çözüm arayışlarımızı sürdürüyoruz.

Çerkezköy Peyzaj Firması
Çerkezköy Peyzaj Firmaları

Nk Peyzaj olarak bizle çalışmanın 10 avantajı

 1. En uygun fiyat politikası ile hizmet veriyoruz
 2. Birinci sınıf malzeme kullanım garantisi
 3. Eğitimli ve tecrüeli ekiplerle hizmet
 4. Memnuniyet garantili hizmet
 5. Tek çatı altında onlarca hizmet seçeneği
 6. Bitki temini ile çoklu çözüm
 7. Hizmet sonrası periyodik bakım hizmeti verilmesi
 8. Sözleşmeli ve kademeli ödeme seçenekleri
 9. Sizlerin memnuniyeti ve tamam demesi ile projenin bitirilmesi
 10. Çalışma esnasında talepleriniz dikkate alınarak değişiklik taleplerinize çözüm sağlanması

Çerkezköy Peyzaj Hizmet Seçenekleri

Peyzaj firması olarak hizmet seçeneklerimiz oldukça falzadır. Bunun nedeni siz değerli müşterilerimizin taleplerini tek çatı altında toplamaktır.

 • Bahçe Sulama Sistemlerinin kurulumu ; Bahçeleriniz için hayat kaynağı olan suyun otomatik ve damlama olacak son teknoloji alt yapısın kurmaktayız. Bu sayde bahçeleriniz en ideal zamanlarda ve olması gerektiği kadar su ile buluşuyor.
 • Rulo ( Hazır ) Serme Çim yapımı; Bahçeleriniz için sıfırdan hazır çim kullanarak çimleme işlemini yerine getiriyoruz. Hazır çim uyglamaları sonrasında periyodik bakımları da tarafımızca yapılmaktadır.
 • Aydınlatma ( Işıklandırma ) Kurulması; Bahçeleriniz için sıfırdan aydınlatma sistemlerinin  kurulması veya var olan aydınlatma sisteminin bakım, onarım ve tamirleri işinin ehli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.
 • Bahçe İlaçlama ve Gübreleme ; Bahçeleriniz için her sene düzenli olarak gübreleme ve ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda ortaya çıkan çeşitli hastalıklar için özel ilaçlama çalışmaları talepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır.
 • Ağaç Budama, Söküm ve Dikimi ; Mevcuttaki ağaçlarınızın standart budama işlemlerini veya yol, ev gibi yerlere sarkmış olan dallarının budanmasını yapmaktayız. Aynı zamanda kurumuş olan ağaçlarınızı veya yer değiştirmek istediğiniz ağaçlarınızın sökümünü yapmaktayız. Son olarak bahçeleriniz için yeni almış olduğunuz tüm ağaç ve fidanlarınızın dikimlerini yapmaktayız.
 • Panel Çit, Tel çit ve Jilet Tel Uygulamaları ; Bahçeleriniz için panel çit yapımını aynı zamanda tarla ve arsalarınız için tel jit ve son olarak güvenliğinizi sağlamak için jilet tel uygulaması tarafımızca profesyonel olarak yapılaktadır. Aynı zamanda var olan çitleriniz için bakım, onarım ve tamir işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.
 • Yürüyüş Yolu, Sert Zemin Uygulamaları ; Bahçenizin iç bölümlerine, yürüyüş yolu, sert zemin alanları gibi çeşitli alternatif çözümler üretmekteyiz. Bu çalışmalar peyzaj mimarlarımızın yapmış olduğu projelendirme sonrası hayata geçirilmektedir.
 • Marangoz İşleri ; Bahçeniz için gerekli olan tahta çit, merdiven, Pergule, Ahşap Çatı, Sundurma, Kamelya yapımı

Çerkezköy Peyzaj ve bahçe düzenleme firması olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Profesyonel hizmet almak için firmamızı 7/24 araya bilirsiniz. Hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi alabilir ve aynı zamanda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir