Beylikdüzü Otomatik Sulama

Suyun dengeli ve doğru kullanımı geleceğimiz adına çok önemlidir. Bu alanda Beylikdüzü Otomatik Sulama hizmetlerimiz ile taleplerinize çözümler üretmekteyiz. Doğal kaynaklarınızı verimli kullanabilmeniz adına hazırladığımız uygulamalarda bazı kısımlara özellikle dikkat etmeliyiz. Bunlar arasında;

  • Sulama yapılacak alandaki ağaç, bitki ve örtücülerin optimum su ihtiyacının doğru bir şekilde hesaplamaktayız.
  • Tam otomatik olarak zaman ayarlı bir şekilde sistemler oluşturmaktayız.
  • Yağmur, rüzgar sensörleri hazırladığımız bu sistemlere çok kolay bir şekilde adapte edebilmekteyiz.

Kullanım alanları arasında kurumsal firmalarda bu kullanımlar çok önemlidir. Bunların dışında belediyeler, siteler ve son olarak konut bahçeleri içinde NK Peyzaj olarak çok avantajlı kullanımlar hazırlamaktayız.

Beylikdüzü Otomatik Sulama

Otomatik Sulama Sistemlerini Nasıl Projelendiriyoruz?

            İhtiyaçlarınız baz alınarak hazırladığımız sistemleri özel olarak projelendirmekteyiz. Projelendirme aşamasında suyun homojen bir şekilde dağıtılması esas alınmaktadır. Ayrıca Beylikdüzü Otomatik Sulama hizmetlerimiz içerisinde su eksikliğinden ya da aşırı suyun akmasından kaynaklanan zararların oluşmaması içinde titiz ve özenli bir şekilde çalışmalar sürdürmekteyiz. Projeler sulama alanları ve tarımsal yapılar için hazırlanmaktadır. Alanında uzman Ziraat mühendislerimiz tarafından projelerimiz hazırlanmaktadır. Hazırlanan projelerimizde hedefimiz en yüksek verimin alınmasıdır. Bu yüzden optimum malzeme kullanılmasına dikkat edilmektedir.

Otomatik sulama sistemlerimizde bu şekilde elle harcadığınız su miktarı koruma altına alınır ve kendi bedelini dengeleyerek hedeflenen verimi sağlayabilmekteyiz.

Otomatik Sulama Sistemlerinde Çalışma Prensiplerini Nasıl Belirliyoruz?

            Öncelikle hazırladığımız her proje için ayrı malzeme listesi hazırlamaktayız. Bu alanda Beylikdüzü Otomatik Sulama hizmetlerimiz içerisinde bazı durumlarda suyun basıncı ve debisi kontrol altına alınamıyor. Bu durumlarda denge tankı kurmaktayız. PE100 sulama borularını belirlerken ise hidrofor ve depo sisteminden başlayarak sistemin ihtiyacı olan bedi ve basınç esas alınır. Bunların yanı sıra;

  • Sprey Pop-upların açılmasında doğru tespitler yapılır.
  • Sprey Pop-upların kullanılmasında düşük basınç olduğu durumlarda Tip Pop-uplar projelendirilir.
  • Ayış mesafesi dar olan alanlarda da aşırı su sarfiyatı olabileceğinden Rotor tip sulama ekipmanlarına yer verilir.

Kurduğumuz otomatik sulama sistemleri ile her mekanda su tasarrufu ve çok daha verimli olabilecek bir sulama oluşturuyoruz.

Beylikdüzü Otomatik Sulama Sistemlerinde hizmet verdiğimiz semtler;

Yakuplu Otomatik Sulama

Beykent Otomatik Sulama

Gürpınar Otomatik Sulama

Kavaklı Otomatik Sulama

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir