Beylikdüzü Bahçe İlaçlama

Haşere, böcekler ve diğer zararlı etkenler bahçeli evlerde oturanlar için en önemli sorunlar arasında yer alır. Bu tarz sorunlarda NK Peyzaj olarak Beylikdüzü Bahçe İlaçlama Hizmetleri sunmaktayız. Bu tip zararlılarla mücadelenin yanında bitkilerde zaman zaman hastalanabilir. Kullandığımız uygun ilaçlama yöntemi ile bitkilerinizi bu zararlı durumlardan kurtarabiliyoruz. Ancak her bitkinin sorunu, türü farklı olduğunda kullanılacak ilaçların uzman tarafından önerilmesi ve bilinçli bir şekilde uygulanması gereklidir. Alanında uzman Ziraat mühendislerimiz bu durumlarda uygun reçetelerle teknik ekiplerimizi yönlendirmekte ve bitkilerin hastalığı tedavi edilebilmektedir.

Beylikdüzü Bahçe İlaçlama

Bahçelerde En Sık Rastladığımız Zararlılar Nelerdir?

  • Böcekler, yaprak bitleri, kabuklu böcekler, tırtıl, karıncalar, akarlar, beyaz sinekler ilk sıra da yer alıyor.
  • Mantar ve virüsler bitkilerde hastalıklar oluşturmaktadır. Önlem alınmazsa bitkilerin ölümüne neden olabilirler.
  • Yabancı otların ilaçlanması da önemlidir. Kültür bitkileri içinde kalan yabani otların ilaçlanması ile büyük kayıpların önüne geçilebilir.
  • Bunların dışında kene, sinek, karınca ve ağaç ilaçlaması olarak ta birebir ilaçlama çalışmaları yapmaktayız.

İlaçlama Çalışmalarında Kullandığımız Dozaj Nedir?

            İlaçların kullanım dozajı Beylikdüzü Bahçe İlaçlama çalışmalarımızın en önemli aşamasıdır. İlaç az kullanılırsa haşerelere etki etmez. Fazla kullanıldığında da bitkilerde geri dönüşümü zor hasarlar oluşturur. Bu nedenle Ziraat Mühendislerimiz tarafından hazırlanan raporlara birebir uyulmakta ve verilen reçeteler baz alınarak çalışmalar yapılmaktadır. Güzel bahçenizin haşerelerden temizlenmesi çok daha keyifli bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

Bahçelerinizin böceklerden arındırılmış olması ile hem çok daha sağlıklı bir alan elde edebilir, hem de evlerinizde zararlı haşeratların olmasının önünü alabilirsiniz. NK Peyzaj olarak Beylikdüzü Bahçe İlaçlama çalışmalarımız ile sitelerde, konutlarda ve kurumsal alanlarda hizmetler vermekteyiz. Alanında uzman mühendislerimiz, teknikerlerimiz ve ustalarımız ile tüm çalışmalarımızda sorunsuzluk ve kalite sağlamaktayız. Bahçe ilaçlama çalışmalarında da ilk etapta bahçedeki sorunlarınız tespit edilmekte ve sonrasında hazırlanan raporlar çerçevesinde bahçenizin bitki yapısına uygun ilaç seçimleri ile ilaçlama çalışmalarını yürütmekteyiz. Her bitkinin sorunu farklı olabilir. Bunun için seçilecek ilaçlarda farklı olacaktır. Genel periyodik olarak ilaçlama çalışmalarımızda bulunmakta, bu şekilde özellikle toplu yaşam alanlarında daha sağlıklı ve hijyenik ortamlarda elde edilmektedir.

İlaçlama Servis Hizmetleri

  • Yakuplu Bahçe İlaçlama
  • Beykent Bahçe İlaçlama
  • Gürpınar Bahçe İlaçlama
  • Kavaklı Bahçe İlaçlama

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir