Tekirdağ Peyzaj Firması

Tekirdağ Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması

Tekirdağ Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması  mı arıyorsunuz? Sizlere en yakın peyzaj firması ile aradığınız tüm bahçe düzenleme taleplerinize memnuniyet ve fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Tekirdağ ilçeleri olan Süleymanpaşa, Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy ve bu ilçelere bağlı olan tüm semtler için 7/24 hizmet anlayışı ile telefonlarınıza cevap vererek talepleriniz doğrultusunda ücretsiz keşif sağlamaktayız.

Tekirdağ Bahçe Peyzaj çalışmalarımızda kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kalitedir. Firma olarak her zaman şu bilinç ile hareket etmekteyiz. “Doğru iletişim, Eğitimli Personel, Kaliteli Malzeme Kullanımı” biz bu doğrultuda olduğumuz sürece her zaman tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşıyor olacağız.

Tekirdağ Çevre ve Bahçe Düzenleme Hizmetleri

Tekirdağ Çevre ve Bahçe Düzenleme alanında firmamız sizlere alternatif bir çok seçenek sunmaktadır. Bir bahçenin düzenlenmesi için yapılması gereken bir çok hizmet seçeneği mevcuttur. Otların biçilmesi, yabani otların ilaçlanması, Ağaçların budaması , Kurumuş olan ağaçların sökülmesi ve yerine yenilerinin dikilmesi, çim bölümlerinin yeniden ekilmesi yada rulo çim olarak yeniden döşenmesi gibi alternatifler mevcuttur. Bu hizmetlerin tamamına deneyimli ekiplerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile çözüm üretmekteyiz.

Tekirdağ Peyzaj Firmaları
Tekirdağ Peyzaj Firmaları

Villa, Yazlık, Köy Evi gibi yerlerdeki evlerinizin bahçelerinin düzenleme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm arıyorsanız tek yapmanız gereken şirketimizi aramanızdır.

Tekirdağ Hazır ( Rulo ) Çim Uygulaması

Tekirdağ Hazır ( Rulo ) Çim uygulamaları alanında alternatif çözümler üretmekteyiz. Hazır çim uygulamasında uygulanacak alanın toprak yapısı, güneş ile olan teması ve su alma durumuna göre rulo çimin çeşidi belirlenmektedir. Ve gerekli olan çim uygulama alanı ilaçlanıp, karışım toprak serildikten sonra ortaya çıkan zemine yapılmaktadır. Rulo çim kalitesi çok önemlidir. Özellikle kesimi yapılan çimin kalınlığı, içerisinde yabani otların olmaması ve yanık bölümlerinin bulunmamasına dikkat edilmelidir.

Tekirdağ Rulo Çim uygulamalarını yapan ustalarımız işinin ehlidir. Bu sayede çimin uygulaması esnasında gerekli olan düzenli döşeme, hava almaması için yapılacak silindir çekme, toprak karışımının yeterli derinlikte olması ve yabani otların çıkmaması için öncesi ilaçlama ve sonrası gübreleme gibi tüm işlemler dikkatli ve düzenli şekilde işin ehli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Tekirdağ Rulo Çim
Tekirdağ Rulo Çim Uygulaması

Tekirdağ Bahçe Otomatik ve Damlama Sulama Sistemleri Kurulumu

Tekirdağ Bahçe Sulama alanında uzman teknikerlerimiz sayesinde bir çok seçenek sunmaktayız;

Tekirdağ Otomatik Sulama Sistemi; Günümüz teknolojinin gelişmesi ile sulama sistemi otomatik bir hal aldı. Özel saatler ve ekipmanlarla bahçelerinizi istediğiniz zaman aralıklarında istediğiniz kadar sulama işlemi yapılmaktadır. Tekirdağ Bahçe Sulama firması olarak bu konuda siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sağlamaktayız. İstediğiniz zaman bizleri arayarak fiyat teklifi talebinde buluna bilirsiniz.

Tekirdağ Damlama Sulama Sistemi; Damlama sulama sistemi sayesinde su tasarrufu konusunda çok büyük avantaj sağlamaktasınız. Özellikle ceviz ağacı gibi meyve ağaçlarınız için damlama sulama sistemi hayat kurtarıcı olmaktadır. Kademeli ve Zaman ayarlı sulama sistemleri sayesinde bahçeleriniz de bulunan çimlerin ve ağaçların susuzluk nedeni ile kurumalarının önüne geçmiş olacaksınız.

Tekirdağ Drenaj Yapımı ve Yalıtım İzolasyon

Tekirdağ Drenaj yapımı alanında bir çok alternatif seçenek ile hizmetinizdeyiz. Bahçe Drenaj Uygulamaları, Villa ve Binalarınızın Drenaj, Yalıtım ve İzolasyon ihtiyaçlarınıza profesyonel ekip ve ekipmanlarla çözüm üretmekteyiz. Konusunda uzman Peyzaj ve Yapı Mimarlarımızın yapmış olduğu keşif ve projelendirme sonrasında, en doğru yöntem belirlenerek çalışmaya başlamaktayız. Bahçe drenaj uygulamalarında çözüm konusunda garanti vermekteyiz. Bir çok referans sayesinde drenaj alanında kendimize ve yaptığımız hizmete güveniyoruz. Firmamızı arayarak keşif talebinde buluna bilirsiniz.

Tekirdağ Ağaç Budama Sökme ve Dikme

Tekirdağ ağaç Budama hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir. Her dönem Tekirdağ ilçemizde bir çok ağaç budama çalışması gerçekleştirdik aynı zamanda Dikme ve kurumuş olan ağaçların sökümü gibi taleplere de profesyonel çözümler ürettik. Ağaç Budama işlemlerinde çok dikkatli bir çalıma gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yanlış yapılan budama işlemi ağaç ve çiçeklere zarar verebilmektedir. Tecrübeli ekiplerimiz ve olması gereken ekipmanlarla doğru budama işlemini sizlere garanti ediyoruz. Budama konusunda teklif almanız için bizleri ücretsiz keşfe çağıra bilir veya whatsapp üzerinden ( 0212 909 45 90 ) görselleri paylaşabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile teklif tarafınıza iletilecektir.

Tekirdağ Bahçe Panel Jilet Çit Yapımı ve Bakımı

Tekirdağ Bahçe Çit yapımı talepleriniz tüm çit çeşitleri için uygulanmaktadır. Panel Çit, Jilet Çit, Tel Çit, Beton Direkli Çit gibi bir çok alternatif mevcuttur. Uzman ekiplerimiz tüm çit çeşitleri için uygulama yapmaktadır. Aynı zamanda mevcut olan çitlerinizin lokal sorunları için bakım taleplerinizde çözüme kavuşturulmaktadır.

Çit uygulamaları konusunda 1 metreden 10 bin metreye kadar tüm ihtiyaçlarınızı için bizleri araya bilirsiniz. Firma olarak büyük iş, küçük iş ayrımımız söz konusu değildir. Amacımız bizlere ulaşa tüm müşterilerimize çözüm sunmaktır.

Tekirdağ Bahçe Ağaç ve Çiçek İlaçlama

Tekirdağ Bahçe ilaçlama alanında ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmekteyiz. Ağaç ilaçlama, Çiçek ilaçlama, Yabanı ot ilaçlama gibi alternatiflerimiz mevcuttur. Doğru ilaçlama yapılmasının önemini bilmekteyiz ve bunun için ziraat mühendisi danışmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Tekirdağ ilimiz ve bu ilimize bağlı olan tüm ilçe ve semtler için ilaçlama çözümleri sağlanmaktadır. Bizleri aramanız ve talepleriniz bildirmeniz yeterlidir.

Tekirdağ Bahçe Aydınlatma Kurulumu ve Bakımı

Tekirdağ Bahçe Aydınlatma çözümleri sağlamakta olan bir Peyzaj firmasıyız. Elektrik teknisyenlerimiz ve peyzaj mimarlarımız gerekli olan projelendirmeyi yaparak aydınlatma sistemlerinizi anahtar teslim kurmaktadır. Aynı zamanda var olan aydınlatma ( ışıklandırma )’larınız için bakım ve onarım hizmeti de verilmektedir. Aydınlatma ekipman taleplerinize firmamız üzerinden verebilirsiniz. Tüm siparişleriniz 48 saat içerisinde temin edilerek sizlere ulaştırılacaktır.

Tekirdağ Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri

Tekirdağ Bahçe Bakım hizmetlerimiz çok geniş bir çalışma kategorisine sahiptir. Bahçe bakımı konusunda alternatif bir çok çözüm içerisinden istediğinizi talep edebilirsiniz.

 • Bahçe Çim Havalandırma ve Bakımı; Çimlerinizi dönem dönem havalandırması gerekmektedir. Havalandırma makinelerimiz ile bu işlemi gerçekleştirmekteyiz.
 • Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri; Haftalık yada aylık belirli bir zaman dilimi içerisinde bahçe bakımlarınız yapılmaktadır.
 • Bahçe Çim Kesimi; Bahçe çimleriniz düzenli olarak haftalık yada 15 günde bir biçilmektedir. Çim biçme işlemleri için kullanılacak tüm ekipmanlar tarafımızca sağlanmaktadır.
 • Bahçe Gübreleme; Bahçe çimleri, Ağaç Dipleri gibi ihtiyaç duyulan tüm bahçe için gübreleme işlemi yapılmaktadır.

Tekirdağ Bahçe Peyzaj Düzenleme Çözümleri

Tekirdağ bahçe peyzaj firması olarak alternatif bahçe yapı hizmetleri dahilinde bir çok hizmet seçeneğimiz vardır. Bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif için bizleri 7/24 araya bilirsiniz.

 • Bahçe Çardak ( Kamelya ) Yapımı; Marangozlarımız Çardak ve Kamelya konusunda yerinde kurulum hizmeti gerçekleştirmektedir.
 • Kayrak taşı Uygulama; Tekirdağ ilimizde Kayrak taşı temini ve uygulaması için bizleri araya bilirsiniz. Firmamız alanında uzman ustalarımız ile sorunsuz bir uygulama gerçekleştirmektedir.
 • Travers ve Dekoratif Taşlar; Doğal taş temini ve uygulaması tarafımızca yapılmaktadır. En uygun fiyat politikası ile hizmetinizdeyiz.
 • Sert Zemin Uygulaması; Sert zemin olarak değerlendirdiğimiz Bahçe içerisindeki yürüyüş yolları, Villa ve özel mülklerinizdeki kaldırım bölümlerinin yapılmasını kapsamaktadır.
 • Dikey Bahçe Uygulaması; Dikey bahçe kafes sisteminin kurulumu, Damlama sulama sisteminin ve aydınlatma sisteminin kurulumu ve aynı zamanda talebinize bağlı olarak yapay yada gerçek çiçek kullanarak dikey bahçeleriniz oluşturulmaktadır.
 • Yapay Şelale; Yerinde yapım yada hazır olarak alınan şelaleler talep ettiğiniz noktaya montajı yapılmaktadır.
 • Su Perdesi; Özellikle giriş bölümlerinde yer alan su perdelerinin talepleriniz doğrultusunda ölçüleri ve çalışma sistemi ayarlanarak kurulumları yapılmaktadır.
 • Biyolojik Gölet; Uzmanlarımız tarafından biyolojik gölet çalışmanız yapılmaktadır.
 • Süs Havuzu Kurulumu ve Bakımı; Süs havuzu, Yüzme havuzu gibi tüm havuz ihtiyaçlarınız tesisat kurulumu, zemin kazımı ve gerekli olan tüm yapı işlemleri gerçekleştirilerek anahtar teslim yapılmaktadır.
 • Tekirdağ Bitki Temini ve Satışı; Tekirdağ Bitki temini konusunda sizlere çözümler sunmaktayız. Çam ağacı, Gül, Çiçek, meyve ağaçları gibi bir çok bitkinin ve ağacın temini için bizlere ulaşa bilirsiniz. Aynı zamanda hazır rulo çim temini de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tekirdağ Peyzaj Çözümlerimiz için firmamızı şimdi arayın ücretsiz keşif ve fiyat teklifi talebinde bulununuz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir