Beylikdüzü Kademeli Sulama

Toprakta bitkilerin yetişmesi için doğru sulama ve gübreleme çok önemlidir. NK Peyzaj olarak farklı sulama metotları sunmakta ve kullanım alanlarınızın birebir olarak ihtiyacını gidermekteyiz. Bunlardan biri de Beylikdüzü kademeli sulama olmakta, kullanılan özel cihazlar sayesinde özel sulama çalışmaları yapmaktayız. Köstebek tarzında kullandığımız cihazlar ile bir ve iki kademeli olarak yer altında sulama çalışmaları yapabilmekteyiz.

Beylikdüzü Kademeli Sulama

Kademeli Sulama Hizmetlerimizde Hangi Bitkiler Daha Çok Faydalanır?

            Yerden yaklaşık 30 cm çıkabilen kademeli cihazlar ile çayır ve nane gibi uzun olmayan bitkiler sulanabilir. Cihazların montajını çayın ve yonca için tarla ekim aşamasında yapmaktayız. Bunun için yerin yaklaşık 10 ya da 15 cm altına döşediğimiz borular ile hazırlamakta olduğumuz sistem için traktöre takılan burgularla on metre derinliğinde delikler açmaktayız. Montaj ardından boruların üzerinin kapanması gereklidir. Sonrasında ise sulama suyu verilecektir. Kademeli sulama sistemindeki esas amaç ise çayır ve yonca gibi bitkilerin yılda beş defa hasat edilebilmesidir. Bu alanda Beylikdüzü kademeli sulama sistemi ile sulama suyu tam olarak kontrol altına alınmaktadır. Bu da ihtiyaca göre su verilmesini sağlarken, enerjiden de tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Doğal kaynakların duyarlı bir şekilde kullanılması için farklı sulama metotları kullanan NK Peyzaj, bitkilere ihtiyacı olan suyu çok daha tasarruflu bir şekilde getirmektedir. Tarlada verimin artması, sulama maliyetlerinin azalması gibi faydalarının yanında bir defa kurulan sistem zahmetli manuel yöntemleri de rafa kaldıracaktır.

Kademeli Sulama Hizmetlerimiz ile Daha Fazla Tasarruf Edin

            Toprakla uğraşanlar bilir. Doğru metotlarla toprağa ihtiyacı olan suyu ve besini verdiğinizde tohumlarınızın ve fidanlarınızın çok daha kaliteli ve hızlı büyümesi söz konusu olacaktır. Her iş ehline verilmelidir. Alanında uzman teknik personellerimiz ve mühendislerimiz ile Beylikdüzü kademeli sulama hizmetleri sunmaktayız. Daha çok verim, daha az zahmet ve daha az enerji ile karşılanmaktadır. Bahçelerinizde, tarla alanlarınızda bu tarz sulama sistemlerinden en uygununu tercih ederek, bitkilerin ihtiyacı kadar suyu, doğrudan kök kısımlarında kullanarak daha verimli ve kaliteli bitkiler yetiştirebilirsiniz. Titiz, özenli ve profesyonel çalışmalarımızda bahçelerinizde ve tarlalarınız da aradığınız verimi bulabileceksiniz.

Beykent, Kavaklı, Yakuplu, Gürpınar semtleri içinde Kademeli Sulama Sistemlerinin kurulumları yapılmakta var olan sistemlerin bakımları gerçekleştirilmektedir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir