Beylikdüzü Bahçe Sulama Sistemleri

Bahçelerinizin yeşilin içerisinde bir renk cümbüşü haline gelmesi için NK Peyzaj olarak titiz ve özenli hizmetler sunmaktayız. Bahçe düzenlemeleri kadar düzenlenen bu bahçelerin kurulan tasarımlarda kalabilmesi için doğru bir şekilde sulanması gereklidir. Bu alanda Beylikdüzü Bahçe Sulama Sistemleri hizmetleri vermekteyiz.

Beylikdüzü Bahçe Sulama Sistemleri

Sulama Planı Oluştururken Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • Bahçe zemininde bulunan çimin türü,
  • Hava ve İklim Şartları,
  • Arazi Eğimi,
  • Sulanması gereken diğer bitki türleri tek tek belirlenerek sulama planı oluşturmaktayız.

Bunların yanı sıra bahçe drenaj sistemi gerekli olabilir. Bu durumu gözden geçirir ve gerekiyor ise bu sisteminde kurmaktayız. Tüm bu başlıklar tek tek incelenir ve ayarlamaları yapılır. Ardından ise sulama sistemi için tesisatı kurmaktayız. Sistem kurulduktan sonra su miktarı ayarları da yapılır. Otomatik sulama sistemleri kurmuş isek, zamanlama ayarlamalarını da yapmaktayız. Bu şekilde bahçenizin otomatik olarak sulanmasını sağlıyoruz. Bu alanda Beylikdüzü Bahçe Sulama Sistemleri sadece bu kurulumlar dan ibaret değildir. Kurulumlar sonrasında belirli periyotlar ile bakım ve temizleme çalışmaları da yapmaktayız.

Sulama Sistemleri ve Bakım

            Bahçelerinizin dört mevsim yeşil kalabilmesi için sulama sistemlerinin profesyonel ekiplerce kurulması ve bakımlarının da düzenli periyotlarda yapılması gereklidir. Sulama sistemlerinin yanında drenaj yapısı da çok önemlidir. Bunun için alt yapı çalışmaları yapmaktayız. Yapılan sulamanın faydalı olabilmesi için toprağında kaliteli olması önemlidir. NK Peyzaj olarak bahçenizde en uygun sulama sistemlerini kurmaktayız. Bu alanda Beylikdüzü Bahçe Sulama Sistemleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında tüm sulama ekiplerinin yer aldığı modeller bulunuyor. Bu sistemlerin tercih edilmesindeki ana etki sulama sisteminin dış etkilere karşı korunabilmesidir. Bu şekilde kurduğumuz sulama sistemini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Sulama sistemlerinin doğru bir şekilde yapılması ile bahçenizde yaptığınız peyzaj çalışmaları aynı hoş görünümü ile uzun yıllar sürer. Firmamız alanında uzman mühendisleri, teknisyenleri, usta başarıları ile peyzaj alanında ihtiyacınız olan tüm kategorilerde kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tasarımlar ihtiyaçlarınız baz alınarak yapılmakta ve görsel olarak ta kurulan estetik bahçeler en keyifli mekanlarınız olabilmektedir.

Beylikdüzü Bahçe Sulama sistemlerini aynı zamanda Yakuplu, Beykent, Kavaklı, Gürpınar semtleri dahilinde de gerçekleştirmekteyiz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir