Beylikdüzü Rulo Çim

Bahçe düzenlemeleri yaparken yeşilin rengârenk bitkilere taban olması oldukça hoş bir tasarım olmaktadır. NK Peyzaj olarak bahçe düzenleme çalışmalarımızda bahçelerin yeşil bir örtü ile kaplanabilmesi için en verimli ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz arasında Beylikdüzü Rulo Çim ve Uygulama çalışmalarımız yer alıyor. Kısa bir zamanda uygulayabildiğimiz bu çalışma ile bahçeleriniz yeşil bir görünüme çok hızlı bir şekilde kavuşur. Rulo Çim uygulamasında güçlü bir kök yapısı olmakta ve yoğun dokusu bulunmaktadır. Tohumdan ekim yöntemine göre çok daha avantajlı bir çalışmamızdır. Bakımı da oldukça kolay olan bu uygulamada, olgunlaşan çimi özel makinelerle kesiyoruz ve rulo şeklinde toplayarak istenilen zemine halı gibi seriyoruz.

Beylikdüzü Rulo Çim

Rulo Çim Avantajları Nelerdir?

  • İstenilen zemine halı gibi serildikten sonra çimin olgunlaşması çok kısa bir zamanda gerçekleşir.
  • Dokusu sık olduğu için uygulama yaptığımız alanların tamamını örtebilir.
  • Güçlü ve canlı olan kökler için uygulama esnasında toprak altı gübre uygulamaktayız. Bu şekilde rulo çim çok kısa bir süre içerisinde yeni toprağı ile bütünleşecektir.
  • Erozyonun önlenmesinde de etkili olan Beylikdüzü Rulo Çim ve Uygulama çalışmalarımız toz ve çamur sorununu da ortadan kaldıracaktır.
  • Fotosentezi kullanan rulo çim, havadaki oksijeni artırmakta ve çevreye estetik bir görünüm katmaktadır. Bu şekilde mekanların yapısal değeri de artacaktır.

Rulo Çimi Nasıl Üretiyoruz?

            Üretim çiftliklerinde özel bir bakıma tabi tutulan rulo çim, tohumdan üretilmektedir. Çalışmalarımız arasında en çok kullandığımız uygulamalar arasında yer alan bu çim, oldukça pratik bir şekilde monte edilmektedir. İdeal ortamlarda üretilen hazır çimlerin en önemli avantajı yabancı otlardan ve hastalıklardan arındırılmış olarak üretebilmemizdir. Az su ile bakımını yaptığımız hazır çimler, sıcak yaz günlerinde bol oksijen sağlayarak çevresine serinlik verir. Bu alanda Beylikdüzü Rulo Çim ve Uygulama çalışmalarımızda hazır çimin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Toprakta yetişen, doğal bir çim olmasının yanında farklı kullanım alanları için uygun çeşitleri de bulunur.
  • Hazır kalıp olduğu için yılın her ayında uygulayabiliyoruz. Periyodik aralıklarla yaptığımız uygun bakımlarla bu çimin uzun yıllar kullanılabilme imkanı da bulunuyor.

NK Peyzaj olarak kaliteli, titiz ve ihtiyaçlarınızı birebir karşılayan uygulamalar sunmakta ve yaşamaktan keyif alacağınız bahçeler oluşturmaktayız.

Nk Peyzaj olarak Beykent, Yakuplu, Kavaklı ve Gürpınar semtlerinde de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir