Beylikdüzü Bahçe Bakımı

Uyguladığımız peyzaj projelerinin devamlılığını sağlamak adına Beylikdüzü Bahçe Bakımı Uygulaması yapmaktayız. NK Peyzaj olarak amacımız müşterilerimizin keyifli vakitler geçirebileceği bahçe tasarımları hazırlamaktır. Bu nedenle kullanışlı ve sağlıklı bahçeler oluşturmaktayız.

Beylikdüzü Bahçe Bakımı

Yaptığımız periyodik bakımlar ile çimleri ve bitkilerin çok daha sağlıklı kalmasını hedefliyoruz. Peyzaj ve ziraat teknikerlerimiz bakım uygulamaları olarak;

  • Çimlerin biçilmesi,
  • Yaz ve kış budamalarının yapılması,
  • Zararlı ilaçlamaları ve besin elementlerinin dışarıdan takviyesinin sağlanması,
  • Otomatik sulama sistemlerinin periyodik bir şekilde kontrol edilmesi gibi başlıklar altında eksiksiz olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Periyodik Bahçe Bakım Çalışmalarımızı Nasıl Planlıyoruz?

            Bakım için gerekli olan ilaçlar ve bunların yanında kullanılan gübreler sertifikalı olmaktadır. Bu şekilde insanlara ve çevreye karşı herhangi bir zararı olmayacaktır. Ziraat mühendisleri bir yıllık bir bakım planı çıkarmaktadır ve bu şekilde maddeler halinde sözleşmede yer alan bakım çalışmaları zamanı geldiğinde tek tek yapmaktayız. Yine mühendisler tarafından yapılan incelemeler sonunda reçetelenen ilaçlar uygulamalarda kullanılmaktadır. Bu alanda Beylikdüzü Bahçe Bakım Uygulaması çalışmalarımızda kullandığımız ekipmanlar, işçilik maliyeti, gübre ve ilaçlar hizmet ücreti kapsamındadır. Peyzaj mimarlarımız rutin kontroller yapmaktadır. Bu kontroller sırasında istenilen farklı değişiklikler olduğunda da peyzaj çalışmalarımız kapsamında uygulanabilecektir. Kurumsal firmalar, konuta ve site gibi alanlarda bahçe bakımı hizmetleri vermekteyiz.

Bahçe Bakımına Neden İhtiyaç Duyarsınız?

            Bahçelerde yer alan bitkiler ve çim gibi canlılar zaman içerisinde düzensiz bir şekilde çoğalmaktadır. Mevsimsel değişiklerde yaprak döküntüleri, polen salımı gibi durumlarda bazı olumsuzluklar ortaya çıkabiliyor. Rüzgarında katkısı ile bahçedeki bu düzensizlik çok daha karmaşık bir hal alabiliyor. İşin tam da bu kısmında Beylikdüzü Bahçe Bakım Uygulaması hizmetlerimizden faydalanarak bahçenizi daha sağlıklı bir yeşil alan haline getirebilirsiniz. Bunların yanında ağaçlarınızın zamanında budanması ve sulanması da bahçe peyzajınız için önemlidir. Bakımsız bahçeler konutlarda böceklerin çoğalmasına, düzensiz mekanlar oluşmasına, bahçedeki ağaçların sağlıklı meyve vermemesine de neden olabilir. NK Peyzaj olarak bahçe bakımında çapa, gübreleme, budama, ilaçlama, sulama, fideleme, seralama, ahşap koruma, aydınlatma sistemi kontrolü gibi pek çok alanda kontrol ve bakım çalışmalarını titizlikle yürütmekteyiz.

Bahçe bakımı uygulamalarını aynı zamanda Beylikdüzü ilçemiz dahilindeki ekiplerimiz semtlerinde de yerine getirmektedir. Yakuplu, Beykent, Gürpınar ve Kavaklı bahçe bakımı çalışma talepleri için ücretsiz keşif talebinde buluna bilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir