Bahçeşehir Peyzaj

Bahçeşehir Peyzaj Uygulaması Bahçe Düzenleme Firması

Bahçeşehir Peyzaj konusunda Nk Peyzaj firması olarak en doğru yöntemleri, modern bakış açısı ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize hizmet verme hedefindeyiz. Peyzaj alanında yüzlerce referansa sahip olan bir firma olarak müşteri memnuniyet odaklı hizmet yürütmekteyiz. Peyzaj gibi geniş bir yelpazeye sahip olan sektörümüzde her zaman global yenilikleri takip edip, bünyemizdeki ekiplerimize bu yenilikler konusunda gerekli olan geri bildirimleri sağlamaktayız.

Peyzaj Nedir? Peyzaj Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Peyzaj nedir sorusunun cevabı net bir tanım içermemekle birlikte bir çok farklı tanımı yapılabilinir.

 1. Peyzaj, Çevrenizi güzelleştirme çalışmalarıdır.
 2. Peyzaj, Bahçeniz için yenileme ve düzenlemeler işlemlerinin toplamıdır.
 3. Peyzaj, Yaşam alanlarınızı kendi istek ve arzularınızın, harmanlanarak beden bulmasıdır.
 4. Peyzaj, Somut çalışmaların soyut hayaller üzerine kurgulandığı bir sanat dalıdır.

Bu tanımlamaları çok daha fazla artırmak mümkündür.

Peyzaj çalışmaları nasıl yapılır soruna cevap bulmak ise oldukça basittir, Çünkü nk peyzaj firması olarak işimizi biliyor ve severek yapıyoruz. Çalışmalarımız belirli bir düzen ve disiplin ile yürütülmektedir. Keşif, Teklif oluşturulması, Onay süreci, malzeme alımı, sahanın hazırlanması, gerekli olan alt yapı çalışmalarının uygulanması, üst yapı çalışmaları ile birlikte peyzaj çalışmalarında sona gelinmektedir. Bu süreçler çok detaylı olan planlanmaktadır.

Bahçeşehir Bahçe Düzenleme
Bahçeşehir Bahçe Düzenleme Firması

Bahçeşehir Bahçe Peyzaj Düzenlemesi

Bahçeşehir Bahçe Peyzaj Düzenlemesi alanında onlarda farklı hizmetimiz mevcuttur. Sıfırdan anahtar teslim villa, müstekil ev ve binaların çevresi için peyzaj çalışmaları yapmaktayız. Nk Peyzaj firması olarak aşağıda ki hizmet listemizi ve detaylarını inceleye bilirsiniz.

 • Otomatik ve Damlama Bahçe Sulama Sistemleri Kurulumu; Bahçeşehir semtimizde evler genelde villa tarzındadır bu nedenle bahçeler özel mülktür ve sulanması için bir alt yapının olması zorunludur. Bahçe Sulama işlemi genelde çok erken saatlerde yada akşam saatlerinde olması gerekmektedir. Bu nedenle bu işlemi özel olarak kurulan sulama alt yapıları ile çözüme kavuşturmaktayız. Bahçe, Ağaç ve bostanlık sulama alt yapısın belirli bir projelendirme aşamasından geçildikten sonra uygulaması yapılmaktadır. Aynı zamanda var olan sulama sistemlerinin bakım, onarım ve tamirleri içinde firmamızı arayabilirsiniz.
 • Hazır ( Rulo ) Çim Serme  ve Çim Tohumu Ekim Hizmeti; Hazır çim uygulaması sayesinde bahçeleriniz çok kısa sürelerde  düzenli bir hale getirilmektedir. Düzenli bir yaşam alını için hızlı sonuç veren bu uygulama dışında çim tohumu ekimi ilede yeşil bir bahçeye kavuşabilirsiniz. Rulo çim uygulamaları öncesinde bahçeniz en uygun hale getirilmektedir. ( Bahçenin yabanı otlardan temizlenmesi, ilaçlanma yapılması, Karışımlı toprak serimi, sulama ve drenaj sistemlerinin kurulması yada mevcut olanların kontrolünün yapılması vb. )
 • Bahçeşehir Ağaç Budama, Dikimi ve Sökümü Çalışması ; Ağaç budama işlemleri tecrübe gerektiren bir çalışmadır. Özellikle bina etrafında bulunan, yüksek gerilim hattına yakın olan ağaçların budanması ve kesilmesinde çok dikkatli olunmalıdır. Nk Peyzaj olarak ağaç budama çalışmalarında sepetli vinç, güvenlik aparatları gibi araç ve gereçleri kullanmaktayız. Aynı zamanda büyük meyvelik, cevizlik, çamlık gibi bahçeler için toplu budama işlemleri yapmaktayız. Fiyat teklifi almak için firmamızı her zaman arayabilirsiniz.
 • Bitki Ağaç Temini, Dikimi Hizmeti ; Bahçeşehir semtimizdeki bahçeleriniz için istediğiniz bitki, çiçek, çam ağaçlarının teminini en uygun fiyatlara sağlamaktayız. Aynı zamanda dikim ve nakliyelerinide yapmaktayız. Bostanlık çalışmalarınızda, domates, salatalık, havuz için sebzelerin fidanlarını temin edip dikmekteyiz. Aynı zamanda selvi, alev ağaçı gibi çam ağaçlarınında temini ve dikimi için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Drenaj Yapımı ve Bakımı ; Alt yapı çalışmaları dahilinde olan drenaj uygulamaları, bahçe üst yapı çalışmaları öncesinde mutlaka yapılmalıdır. Drenaj uygulamalarında sahanın durumuna göre bir çok farklı yöntem kullanılmaktadır. Uygun çapta boru kullanımı, yeterli mıcır kullanımı, konrol odalarının yapılması gibi hassas noktaları olan drenaj yapımında, işinin ehli firmalar ile çalışmak son derece önemlidir. Yanlış yapılan bu uygulama sonrasında üst yapı çalışmaları da çok büyük sorunlar yaşanmasına yol açacaktır.
 • Zert Zemin, Yürüyüş Yolu Yapımı; Bahçeleriniz için sıfırdan zert zemin, yürüyüş yolu gibi alanlar oluşturmak isterseniz, firmamız istediğiniz taş türünü belirlemeniz durumunda, profesyonel olarak uygumalama yapacaktır. Aynı zamanda taşlarla bahçeleriniz için harika görünüme sahip bölümlerde oluşturabiliriz.
 • Bahçe Aydınlatma Kurulum, Bakım ve Onarımı; Bahçe Aydınlatma sistemi için sıfırdan tesisat kurulumu, var olan aydınlatma sistemlerinin bakım ve onarımlarını yerine getirmekteyiz. Aydınlatma sistemleri için özel projelendirme yaparak harika gece ışık şovları sağayan bir alt bahçeye sahip olabilirsiniz.
 • Bahçe ilaçlama, Periyodik Bahçe Bakımı, Marangozluk Çözümleri, Bahçıvanlık gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Bahçe Peyzaj alanında her türlü ihtiyacınız için firmamız hizmetinizdedir.
Bahçeşehir Peyzaj Firması
Bahçeşehir Bahçe Peyzaj Firması

Bahçeşehir Peyzaj Firmaları

Bahçeşehir Peyzaj Firmaları arayışınız konusunda Nk Peyzaj olarak hizmet vermekteyiz. Bölgemizde ki peyzaj firmaları sayısı İstanbul ortalamasına göre oldukça fazladır. Arz talep dengesine göre hizmet veren firma sayısı farklılık göstermektedir. Doğru firma seçimi için yapılması gerekenler şunlardır;

 1. Referansları
 2. Web Sitesi
 3. Sabit Adresi
 4. Vergi Numarası
 5. Şikayet İncelemesi

Bu kriterler dikkatli bir şekilde incelenerek çalışmak istediğiniz firma hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Nk Peyzaj olarak aradığınız doğru firma olabilmek için sizlerin memnuniyetini başarı hedefi olarak ortaya koyan bir firma anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçeşehir Periyodik Bahçe Bakımı konusunu detaylı bir şekilde incelemek istiyoruz firma olarak çünkü bu alanda başarılı sonuçlar elde ettik ve kendimizi geliştirerek referans sayımızı her geçen gün artırmaktayız. Bahçe bakım hizmetini bizler aylık olarak değil, bir yıla sayılmış şekilde planlamaktayız ve buna uygun iş şartnamesi ve uygulama projelendirmesi yapmaktayız. Çim kese, onarım, budama, ilaçlama, çiçek dikimi, ağaç bakımı gibi bir çok hizmet seçeneğini bir araya getirerek bahçenizi canlı tutmak için hizmet vermekteyiz.

Bahçeşehir bahçe bakımı alanında en çok hizmet verdiğimiz yerlerden bir tanesidir. Uzman bahçivanlarımız, periyodik bir düzen ve gün gün yapılmış olan planlamalara tam uyumlu olarak hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Nk Peyzaj firması ile Villa, Müstekil Ev, Site, Yazlık gibi bir çok yapı için bahçe peyzaj düzenleme ve bakımı için 7/24 firmamızı arayarak taleplerinizi bildire bilirsiniz.

Park Bahçe Düzenlemeleri gibi belediyelik hizmetleri için ise ayrıca Başakşehir belediyesini arayabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir