Mezar Ciçeklendirme

Mezar Peyzaj Çiçeklendirme Taş Serimi Fiyatları

Mezar Peyzaj Çiçeklendirme ve bakım hizmeti veriyoruz. Mezar Peyzajı konusunda onlarca referansa sahibiz. Sevdiklerinizin mezarlarını sıfırdan çiçeklendiriyoruz. Dört mevsim yeşil kalabilecek çiçeklendirme seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstanbul’da Beylikdüzü, Avcılar, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Esenyurt, Silivri ve Çatalca ilçelerinde ki tüm mazarlıklarda peyzaj, bakım ve çiçeklendirme hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Mezar Peyzajı Hizmet Seçeneklerimiz Nelerdir?

Mezar Peyzajı hizmet seçeneklerimizin sayısı oldukça fazladır. Bu hizmetlerin listesi şu şekildedir;

  • Mezar Çiçeklendirme Hizmeti
  • Mezar Üstü Toprak Doldurma
  • Mezar Üstü Dolomit Beyaz Taş Serimi
  • Mezar Üstü Peyzaj Çalışması ( Tüm Çalışmaların Bütünü)
  • Mezar Haftalık ve Aylık Bakımı

Mezar Peyzaj Çiçeklendirme Taş Serimi Fiyatları

Mezar Peyzaj, Çiçeklendirme ve taş serimi fiyatlandırması yaparken taleplere göre farklı fiyatlar ortaya çıkabilmektedir. Mezarın toprak ihtiyacı, sizlerin talep ettiği çiçek ve bitkilerin çeşitleri, taş serimi istekleri gibi nedenlerle fiyatlandırma için net bir rakam sizlere belirtemiyoruz bu sayfamızda. Bizleri arayarak taleplerinizi bildirmeniz üzerine sizlere kısa bir süre içerisinde bir fiyatlandırma bilgisi verilecektir. Aynı zamanda düzenli bakım taleplerinizde fiyatları belirlememizde etkili olmaktadır.

YouTube video

Mezar Peyzaj için Sık Sorular Sorular

Mezar Peyzaj Çalışması Nasıl Yapılmakta?

Mezar peyzaj çalışması bizleri arayarak taleplerinizi bildirmeniz ile birlikte başlamaktadır. Sizlerin göndereceği fotoğraf veya bizlerin mezarlığa yapacağı ziyaret sonrası yapılacak çalışmalar belirlenmektedir.

Hangi ilçelerde Mezar Bakımı Hizmeti Veriyorsunuz?

Nk Peyzaj olarak Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Silivri, Çatalca, Kavaklı, Yakuplu, Gürpınar, Mimaroba mezarlıklarının tamamında peyzaj, bakım ve çiçeklenlendirme hizmeti veriyoruz.

Mezar Peyzaj Bakım Periyodu Nedir?

Mezar bakımı için 15 günde bir veya ayda bir olması yeterli olacaktır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir