Edirne Peyzaj

Edirne Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması

Edirne Peyzaj Firması olarak bir çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Çevre düzenlemesi, Bahçe Düzenlemesi ve otomatik sulama sistemlerinin kurulumu gibi uygulamalar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Edirne Peyzaj firmamız yapmış olduğu tüm uygulama çalışmalarında sizlerin memnuniyetini başarı hedefi olarak belirledi. Ve bu yönde sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Nk Peyzaj markası altında çalışan firmamız ile 7/24 iletişime geçerek ücretsiz keşif talebinde buluna bilirsiniz.

Peyzaj firması olarak siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin başlıca olanları şunlardır;

Bahçe Düzenleme ; Edirne ilçemizin tamamında bahçe ve çevre düzenleme çalışmalarını yürütüyoruz. Bahçe düzenleme çalışmalarında, bitki sökümü ve dikimi, sert zemin uygulamaları, sunu göl yapımı, yapay şelale yapımı gibi bir çok alternatif üzerinden taleplerinizi yerine getiriyoruz. Edirne Bahçe düzenleme firması arayanlar için uygun fiyat politikamız ile alternatif olduğumuzu düşünüyoruz.

Edirne Rulo ( Hazır ) Çim Uygulamaları

Rulo çim uygulamaları ile bahçe ve çevrenizi hızlıca yeşil alanlara çevire bilirsiniz. Birinci sınıf özel üretim çimlerimiz ve işinin ehli personellerimiz ile metre kare büyüklüğü fark etmeksizin rulo çim serimi yapmaktayız. Çim serimi öncesi alanın uygun hale getirilmesi için zemin etütleri yapılarak gerekli olan çimi besleyecek gübreli toprak karışımları da tarafımızca getirilerek uygulanmaktadır. Çimin serimi sonrası tüm bakımları tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır. Edirne rulo çim ihtiyaçlarınız için ayrıca sadece çim alımı da firmamızdan yapabilirsiniz. Ayrıca çim tohumu ekimi yapmaktayız. Bu sayede maliyetlerinizi azaltmanızı da sağlıyoruz. Güneş almayan bölgeler için gölgede yetişen çim tohumu kullanmaktayız.

Edirne Otomatik Sulama Uygulaması

Bahçeleriniz için otomatik sulama sistemlerini anahtar teslim kurmaktayız. Ayrıca var olan sulama sistemlerinizin bakım ve onarım işlemleri içinde firmamıza başvura bilirsiniz. Otomatik sulama sistemleri sayesinde su tasarrufu, zaman ve iş yükü konularında avantaj sağlamış olacaksınız. Zaman ayarlı sulama sistemleri sayesinde doğru zamanda çimlerinizi sulayarak verimin artmasını sağlamış da oluyorsunuz.

Damla Sulama Sistemleri ; Edirne ilimizde en çok tercih edilen bir diğer bahçe ağaç sulama sistemi de damla sulamadır. Damla sulama sistemleri sayesinde ağaç ve fidanlarınız çok daha verimli ve kaliteli sulama ile verimliliklerini kat ve kat artıracağını sizde göreceksiniz. Damla sulama sistemleri maliyet açısından oldukça uygun rakamlardır. Firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ağaç Budama, Dikme ve Sökme Hizmeti; Tüm ağaç çeşitleriniz için budama, dikim ve söküm hizmetimiz mevcuttur. Edirne ilimizin mevsim şartlarına göre en doğru zamanda bu işlemleri işinin ehli peyzaj personellerimiz ile yerine getiriyoruz.

Edirne Bahçe Düzenleme
Edirne Bahçe Düzenleme Firması

Edirne Bahçe İlaçlama; Bahçe ilaçlama profesyonellik gerektiren bir alandır. Yanlış yapılan bir ilaçlama nedeni ile bitkilerin ölümüne neden olabilirsiniz. Aynı zamanda bahçenizdeki bitki, ağaç ve çiçekleriniz için hangi hastalık türünün olduğu net olarak anlamanız gerekmektedir. Personellerimiz konusunda yeterli tecrübeye sahiptirler ve ilaçlama işlemlerini düzenli olarak sizlerinde taleplerine uygun olacak şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Edirne Bahçe Aydınlatma; Bahçe peyzaj alanlarınız her ne kadar uygun yapılmış olsa da doğru ve etkili bir bahçe aydınlatma sistemi kurulmadığı sürece kendini net olarak göstermeyecektir. Doğru bir aydınlatma projesi ile bahçeleriniz geceleri olağan üstü bir görünüme kavuşacaktır.

Edirne peyzaj olarak tüm ilçelerinde hizmetlerimiz aynı şekilde yapılmaktadır. Keşan, Uzunköprü, İpsala, Havsa, Meriç, Enez, Süloğlu, Lalapaşa peyzaj talepleriniz için Nk Peyzaj firmamızı arayınız.

Nk Peyzaj ile Edirne Çevre ve Bahçe Düzenleme Alanlarımız;

  • Villa Bahçeleri
  • Site ve Özel Ev Bahçeleri
  • Park ve Spor Alanları
  • İç Mekan Alanları
  • Dikey Bahçeler
  • Sert Zemin
  • Biyolojik ve Yapay Göl
  • Yapay Şelale uygulamaları

Nk Peysaj firması olarak alanında uzman ekiplerimiz ile tüm peyzaj talepleriniz için firmamızı araya bilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir