Beylikdüzü Su Perdesi

Ortaya son derece güzel bir görünüm kazandırmasından dolayı tercih edilen su perdesi, yapay bir şelale olarak suyun oluşmasını sağlayan bir makine sistemidir. Beylikdüzü su perdesi alanında firmamız tarafından farklı tasarımlarda oluşturulmaktadır. Detaylı bir çalışmanın ürünü olmasından dolayı titiz ve dikkatli bir şekilde yapımı sürmektedir. Her ne kadar basit gibi görülse de yapım düzeyinde uzman ekiplerimiz tarafından ince işçilik sunumu gerçekleştirilmektedir.

Yapım Süreci Nasıl İşlemektedir?

Nk Peyzaj firmamız tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi olan su perdesi için malzeme seçimi çok önemlidir. Öncelikle suyun bulunacağı havuzun yapımına başlanılmaktadır. Su perdesinin sahip olacağı genişlik ve yüksekliğin belirlenmesinin akabinde malzemeye göre kesim işlemleri yapılmaktadır. Daha sonrasında ise kaynak işlemi ile oluşum sağlanmaktadır.

Teknik açıdan geniş imkanların olmasıyla birlikte çok daha kolay ve kaliteli bir su perdesinin oluşumu mümkün olmaktadır. İstenmesi halinde ekiplerimizin havuz üstünü kapatması da mümkündür. Ancak açık olmasıyla çok daha şık bir görünüm olmaktadır. Taşlama işleminin sonrasında zımparalanmaktadır. Astarın kurumasından sonra arzu edilen renge boyanmaktadır. Daha çok beyaz ve mavi tonlarında tercih olmaktadır. Boyama işlemlerinin akabinde suyun aktığı üst bölümün yapımı da uzman ekiplerimiz tarafından gerekli malzemelerin kullanımı ile kısa süre içinde tamamlanmaktadır.

Su Perdesinde Farklı Detaylar

Firmamız tarafından yapımı sağlanan Beylikdüzü su perdesi özelinde farklı tasarımsal farklılıklar mümkün olabilmektedir. Bunun için deneyimli kişilerin hizmet verdiği profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren Nk firmamız öncü olmaktadır. Hortumun ortadan kaldırılması için su direkleri yapılarak kapakları takılmaktadır.

Camlı olması da çok daha farklı bir görünüm için tercih edilebilmektedir. Proje boyutuna göre ölçüsü alınan camlar, direklerin oldukları yerden tutturulmak suretiyle konulmaktadır. Havuzun içine konulan motorda cam üzerinde döngü oluşturulmasını beraberinde getirmektedir. Beylikdüzü su perdesi yapım işlemleri akvaryum motorunun sağlıklı bir şekilde çalıştığının kontrol edilmesiyle sona ermektedir. Her türlü yer için uygun olan su perdeleri, farklı mekanlarda kullanıma uygun olarak firmamız tarafından uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Ölçüsüne göre kalite standartları da değişkenlik gösterebilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanımı mümkün olmakla birlikte uzun yıllar hiçbir problem yaşamadan kullanılabilmektedir.

  • Yakuplu Su Perdesi
  • Beykent Su Perdesi
  • Kavaklı Su Perdesi
  • Gürpınar Su Perdesi

Taleplerinizde hizmet semtleri dahilinde yerine getirilmektedir. Projelendirme için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi sunmaktayız.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir