Çatalca Peyzaj Uygulama Projesi

Çatalca Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması

Çatalca Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması olarak profesyonel uygulamalar yapmaktayız. Sorunsuz hizmeti en uygun fiyatlara sağlamakta olan firmamız sizlerin memnuniyetini ticari kardan çok daha önemsemektedir. Bünyemizde yer alan peyzaj mimarları sayesinde büyüklü küçüklü tüm projeleriniz 2d ve 3d olmak üzere 2 farklı şekilde projelendirilmektedir. Çatalca Peyzaj olarak Bahçe Peyzaj alanında 50’den fazla farklı alanda hizmet vermekteyiz. Çatalca ilçemiz başta olmak üzere İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli gibi illerimizde de hizmet vermekteyiz. Çatalca ilçemizin semtleri olan Binkılıç, Çiftlikköy, Karacaköy, Belgrat Köyü, İnceğiz Köyü, Ormanlı Köyü, Subaşı Köyü, Yalıköy bölgeleri için bizleri her zaman araya bilir ücretsiz keşif talebinde buluna bilirsiniz.

Çatalca Bahçe Düzenleme ve Çevre Düzenlemesi

Çatalca Bahçe Düzenleme alanında bir çok referansa sahibiz, Bahçe düzenleme alanında her zaman öncü firmalar arasında yer almaktayız. Çünkü sürekli olarak yenilikçi çözümler üretiyoruz. Dünyamızın internet sayesinde ortaya çıkan bilgi akışını kullanarak farklı ülkelerdeki uygulamaları takip ediyoruz ve yenilikçi akımlara uyum sağlıyoruz. Çatalca bahçe düzenleme firmaları arasında sizler için doğru bir seçim olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bahçeleriniz eviniz için ayna görevi durumundadır. Bu nedenle mutlaka çevre düzenlemesi çok iyi olmalıdır. Bunun bilincinde olarak görselliğe çok önem veriyoruz. Peyzaj mimarlarımızın yapmış olduğu canlandırmaları bire bir bahçenizin uygulamasında ortaya koymayı hedefliyoruz ve bunu çok büyük oranda başarıyoruz.

Çatalca Peyzaj Öncesi
Çatalca Peyzaj Öncesi
Çatalca Peyzaj Sonrası
Çatalca Peyzaj Sonrası

Çatalca Otomatik Sulama ve Damlama Sulama Uygulaması

Çatalca otomatik sulama ve damlama sulama uygulamaları konusunda deneyimli ekiplerimiz ve birinci sınıf malzemelerimiz sayesinde sizlere memnuniyet garantili bir hizmet sunmaktayız. Otomatik sulama sisteminin uygulaması özenli bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü otomatik veya damlama sulama sonrası yapılacak rulo ( hazır ) çim çalışması doğru yapılmamış olan bahçe sulama düzenekleri nedeni ile çimler tekrardan sökülmesi gerekiyor buda çok büyük ek maliyet anlamına gelmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız Bahçe sulama bağlantılarını yaptıktan sonra tüm denemeleri bir kaç kez yaparak sistemin çalışır olmasını onaylamaktadır. Bahçe otomatik sulama sistemini yaparken,  tüm kurulum mekanizmasını kontrol eden saatin çalışma sistemi konusunda eğitim verilmektedir.

Çatalca Drenaj Yapma ve Bahçe Drenaj Uygulamaları

Çatalca Drenaj Yapma konusunda bir çok alternatif çözüm seçeneği ile hizmetinizdeyiz. Yüzey Drenajı, Zemin Toprak Altı Drenajı, Betonarme Üzeri Toprak Dolgu Altı Drenajı gibi alternatif çözümlerimiz mevcuttur. Bahçe alanındaki durum incelendikten sonra hangi drenaj çalışması uygun olacağına karar verilerek gerekli projelendirme sonrasında uygulaması yapılmaktadır. Drenaj uygulamalarının görevini tam olarak yerine getirilmesi için kullanılması gereken tüm malzemeler birinci sınıftır.

Çatalca Ağaç Budama, Dikme ve Sökme Hizmeti

Çatalca Ağaç Budama, Çatalca Ağaç Dikme ve Çatalca Ağaç Sökme alanlarında çözümler üretiyoruz. Özellikle ağaç budama konusunda oldukça tecrübeli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ağaç budama işlemi çok dikkatli yapılmalıdır. Yanlış yapılan bir uygulama nedeni ile ağaçlarınıza kalıcı hasarlar verilme ihtimali vardır. Meyve ağaçları, Gül, Çam ağaçları gibi bir çok alternatif bitki çeşidi için farklı budama işlemleri mevcuttur. Bu alanda tecrübeli ekiplerimiz sizlere için en doğru çalışmayı gerçekleştireceklerdir.

Çatalca Bahçe Ağaç ve Çiçek İlaçlama ve Bakımı

Çatalca Bahçe ilaçlama ve bakımı alanında birinci sınıf özel ilaçlama ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Ağaç ve Çiçekler için en uygun ilaç çeşidi belirlenerek uygulaması yapılmaktadır. Bitkiler üzerinde hastalık yapan parazitleri doğru tespit etmek ve ona göre doğru ürünü kullanmak önemlidir. Yoksa yapılacak olan ilaçlamanın hiç bir etkisi olmayacağı gibi zararda verebilmektedir.

Çatalca Bahçe Aydınlatma Sistemleri Uygulama ve Bakım Hizmetleri

Çatalca Bahçe Aydınlatma hizmetleriniz, ekibimizin içerisinde yer alan elektrikçi teknikerler tarafından yapılmaktadır. Bahçe aydınlatma kurulumları yanı sıra mevcut olan aydınlatma sistemlerinin tüm bakımları da tarafımızca yapılmaktadır. Bahçe aydınlatma alanında gerekli olan tüm donanımlar tarafımızca temin edilmektedir.

Çatalca Panel ve Jilet Çit Yapımı

Çatalca Çit yapımı konusunda tüm çit çeşitleri, profesyonel olarak uygulanmaktadır. Panel çit, Tel çit, Jilet çit gibi tüm çitler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle bahçe, tarla, bina girişleri ve çevresi için güvenlik önlemi amacı ile yapılan uygulama talepleri için firmamız en uygun fiyat teklifi ile sizlere hizmet verecektir. Tek yapmanız gereken ücretsiz keşif için bizleri aramanızdır.

Çatalca Bahçe Çardak ( Kamelya ) Yapımı

Çatalca Bahçe Çardak ve Kamelya yapımı alanında tüm taleplerinize özel modeller yapılmaktadır. Usta marangozlarımız sizler için en iyi seçeneği ortaya çıkartacaklardır. Yapmış olduğumuz modellemeler ile daha istediğiniz ürün ortaya çıkmadan nasıl bir sonuç elde edeceğimizi önceden görmüş oluyorsunuz. Aynı zamanda internet üzerinden arayıp bulduğunuz ve yapılmasını istediğiniz tüm modeller için çalışma yapmaktayız.Çatalca Peyzaj Uygulama Projesi

Çatalca Bahçe Çim Havalandırma ve Bakımı

Çatalca Bahçe Çim havalandırma talepleriniz doğrultusunda özel makinemiz ile havalandırma işlemi yapılmaktadır. Çim havalandırması sayesinde çimlerin kurumasının önüne geçmekteyiz. Ancak bu işlem tek başına çimlerin sağlıklı olması için yeterli olmayacaktır. Doğru sulama, Zamanında yapılacak gübreleme ve ilaçlamalarda çok önemlidir.

Çatalca Peyzaj Firması olarak Neden Bizle Çalışmalısınız?

 1. Her zaman işimizin arkasındayız
 2. Doğru ekip ve ekipmanlarla birinci sınıf ürün kullanmaktayız.
 3. Personellerimiz gerekli olan tecrübeye sahiptir.
 4. Bahçeniz ile ilgili onlarca farklı hizmet seçeneğine sahibiz bu sayede tek bir firma ile muhatap olarak taleplerinize çözüm bulmuş olacaksınız.
 5. Fiyat politikamız her zaman en uygun rakamlardan oluşmaktadır.
 6. Hizmet sonrası yapılan çalışmaların belli bir döneme kadar bakımları tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 7. Ücretsiz keşif hizmetimiz her zaman mevcuttur.

Çatalca Peyzaj Diğer Hizmet Seçenekleri

 1. Havuz yapımı ve Bakımı
 2. Duvar Yapımı ve var olan duvarların bakımı
 3. Yazlık ve Villa Bahçe Yapımı
 4. Proje Hazırlama
 5. Kısacası bahçenizde yer alan tüm alanlar için sıfırdan yada var olan yapı işlerinin bakımları tarafımızda işinin ehli ustalarımız sayesinde garantili olarak yapılmaktadır.

Çatalca Peyzaj ve Bahçe düzenleme firmamızı istediğiniz zaman 7/24 arayarak taleplerinizi bildirerek keşif isteye bilirsiniz. Şimdi bahçeniz için yenilik yapmanın tam zamanı!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir